Wojewódzki sprzedaje swojego starego bentleya. W garażu ma nowego

Kuba Wojewódzki sprzedaje kolejne w tym roku luksusowe auto. Wyceniony na 799 tys. zł bentley continental GT to drugi samochód po wystawionym przez gwiazdę TV lamborghini aventadorze. Jednak znacznie tańszy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bentley Continental GT Kuby Wojewódzkiego
Bentley Continental GT Kuby Wojewódzkiego (Otomoto.pl, Fot: otomoto.pl ID 6041984967)
WP

Tym razem jednak podał cenę, ponieważ samochód wystawił na popularnym portalu ogłoszeniowym salon Bentley-Lamborghini Warsztawa. Za blisko 800 tys. zł można zostać właścicielem bentleya continentala GT z 635-konnym silnikiem i przebiegiem prawie 38 tys. km. Auto pochodzi z rocznika 2015.

Według danych katalogowych wersja Speed – bo taką konkretnie sprzedaje Wojewódzki – rozpędza się do 331 km/h i był to w swoim czasie najszybszy Bentley produkcyjny w historii marki. O zatrzymywanie nie trzeba się martwić, ponieważ hamulce są ceramiczne. Pod maską grzmi 6-litrowy silnik W12, który współpracuje z automatem i stałym napędem na cztery koła.

WP

Prezenter TVN sprzedaje swojego continentala ponieważ kilka dni temu, w dniu swoich urodzin (2 sierpnia) kupił sobie inny samochód. Jest to najnowsza generacja tego samego modelu, ale tym razem w kolorze bordowym. Jak sam napisał na swoim profilu: "Czas na zmiany. Idzie nowe, stare jedzie...". Auto odebrał z tego samego salonu, co wcześniej porsche 911 GT2 RS i lamborghini urusa. Ładny park samochodów, trzeba przyznać.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP