Trwa ładowanie...
d1p83ws
d1p83ws

Wjechał z 4-latkiem pod autobus, bo chciał się zabić

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1p83ws

Czołowe zderzenie mikrobusu z autobusem koło Flensburga w północnych Niemczech, gdzie zginęła jedna osoba, a 23 inne odniosły rany, było zapewne efektem nieudanej próby samobójczej - poinformowała policja.

43-letni mężczyzna, jadący mikrobusem z 4-letnim synem, zjechał ze swego pasa i wbił się w zmierzający z przeciwka autobus komunikacji międzymiastowej. 71-letni kierowca autobusu zginął na miejscu, a 21 pasażerów doznało obrażeń, w tym czterech z nich ciężkie. Sprawca wypadku jest w stanie zagrożenia życia, a jego syn został ciężko ranny.

Jak ustalono, mężczyzna wdał się kłótnię ze swą 32-letnią byłą towarzyszką życia i dotkliwie ją pobił. Kobieta musiała skorzystać z pomocy lekarskiej. Po scysji desperat wsiadł do mikrobusu, zabierając ze sobą dziecko pary. Na prostym odcinku drogi nastąpiło czołowe zderzenie z autobusem.

Straż pożarna musiała rozcinać szczątki pojazdów, by wydobyć z nich sprawcę wypadku, jego syna i jednego z pasażerów autobusu. Prokuratura nie wyklucza, że w sprawie tej postawiony zostanie zarzut zabójstwa.

d1p83ws

Podziel się opinią

Share
d1p83ws
d1p83ws