Trwa ładowanie...
d24x9p7
d24x9p7

Wirtualna wycieczka po paryskim stoisku Kia

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d24x9p7

Dla tych, którzy nie mogą odwiedzić Salonu Samochodowego w Paryżu Kia przygotowała ciekawe rozwiązanie - wirtualną wycieczkę po 72-metrowym stoisku marki.

Kia Virtual Tour to pierwszy program tego typu stworzony przez producenta samochodów, dostępny na witrynie "Views" Google Maps - tej, gdzie użytkownicy publikują swoje zdjęcia i albumy fotograficzne. Wycieczka umożliwia nawigację wśród 23 samochodów eksponowanych na terenie centrum wystawowego w Port de Versailles. Możliwe jest także przyjrzenie się szczegółom wystroju wnętrza każdego pojazdu.

Użytkownicy programu otrzymają dokładne informacje na temat wybranego samochodu i jego cech podstawowych za jednym kliknięciem. Treść tych informacji będzie tłumaczona na kilka języków, a zdjęcia i opisy poszczególnych modeli można udostępnić za pomocą serwisów społecznościowych.

d24x9p7

- Salony samochodowe należą w naszym kalendarzu do najważniejszych wydarzeń, dlatego też stworzyliśmy program pozwalający otworzyć nasze stoisko dla szerszego grona publiczności - powiedział Artur Martins z Kia Motors Europe.

Źródło: Kia

ll/moto.wp.pl

Znajdź samochód swoich marzeń w najniższej cenie!

d24x9p7

Podziel się opinią

Share

d24x9p7

d24x9p7