Trwa ładowanie...
d1efj02

Wielkie motoryzacyjne show coraz bliżej

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wielkie motoryzacyjne show coraz bliżej
(mat. prasowy)
d1efj02

Ponad trzysta efektownych samochodów będą mogli obejrzeć fani czterech kółek podczas VERVA Street Racing. Do największej imprezy motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej pozostało zaledwie kilka dni. W sobotę, 24 października, na PGE Narodowym zobaczymy starcie dwóch motoryzacyjnych światów. Tego wieczoru swoje najnowsze show zaprezentują również goście specjalni wydarzenia - Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May.

Dokładnie o 21.15 największą areną sportową w Polsce zawładnie bez reszty najsłynniejsze brytyjskie trio prezenterów – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Niekwestionowane gwiazdy wśród dziennikarzy motoryzacyjnych z właściwą sobie potężną dawką autoironii pokażą zgromadzonej na trybunach publiczności swój najnowszy program. Możemy spodziewać się nie tylko wielkiego wejścia, ale też wielu zaskakujących atrakcji i konkurencji - od pokazów jazdy precyzyjnej na wstecznym biegu, poprzez bliskie spotkanie trailowego rowerzysty z Mercedesami kombi czy motocyklową kulą śmierci, po płonące Porsche i świecące LED-ami BMW M3. Nie zabraknie też obowiązkowego elementu każdego show Brytyjczyków – Car Porn, czyli parady dwudziestu najbardziej luksusowych samochodów, o których zaletach i wadach opowiedzą prezenterzy.

Wcześniej czeka nas prawdziwe zderzenie dwóch odsłon motosportu. O 20.00 podczas show VERVA Street Racing zawodowi przedstawiciele samochodowych dyscyplin sportowych skonfrontują się z amatorami ulicznych wyścigów i ostrej jazdy w poślizgach. Zobaczymy wspaniałe wyścigowe Porsche, a tuż po nich ostry drift. Na Stadionie Narodowym dojdzie do pojedynku rajdówek i stunningowanych aut prosto z miejskich warsztatów oraz rywalizacji w kategoriach NASCAR i Hot Rod. A na deser dakarowa potyczka z Adamem Małyszem i Markiem Dąbrowskim oraz pokazy kaskaderskie Rafała Sonika i Terry’ego Granta. Dwubiegunowe, pełne kontrastów i emocji show zwieńczy pokaz wyjątkowego driftowego duetu – Kuby Przygońskiego i Felixa Baumgartnera.

d1efj02

Ale to nie wszystko co czeka na widzów tego wieczoru. Emocje rozpoczną się już o godzinie 19.00, kiedy wystartują pierwsze pokazy na płycie Stadionu. Od precyzyjnej jazdy poduszkowcami, poprzez wyścigi wyczynowych kosiarek, amerykańskie Low Ridery, gokarty, minimotocykle, po legendarne Jaguary czy pokaz motocrossu w wykonaniu jednego z najlepszych zawodników świata – Teddy Błażusiaka. To wszystko czeka na widzów już w trakcie zapełniania trybun!

Poprzedzające show Pit Party to idealna rozgrzewka przed wieczornymi emocjami. Od klasycznych Chevroletów po nowoczesne Lamborghini, od samochodu Jamesa Bonda po auto Królika Bugsa. Od godz. 14.00 na promenadę Narodowego wejdzie 15 tysięcy osób, ze specjalnymi biletami. Czeka na nie piętnaście stref tematycznych – w każdej coś dla miłośników motoryzacji.

Każda osoba, która między 5 a 15 października kupi dwie, cztery lub sześć wejściówek dostanie odpowiednio: zestaw słuchawkowy do odbioru tłumaczenia symultanicznego, czapkę lub narzędziownik VERVA Street Racing.

d1efj02

Bilety można kupić w sieci eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny różnią się w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 129, 159 lub 249,00 zł. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20 proc. Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich cena biletu to 99 zł. W sprzedaży dostępne są także wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999 zł i atrakcyjne pakiety grupowe. Przy zakupie powyżej 10, 20 i 30 biletów VIP GOLD obowiązuje odpowiednio 10, 20 i 30 proc. zniżki.

Jeśli chcecie wziąć udział w VERVA Street Racing możecie wziąć udział w naszym konkursie, w którym do wygrania są bilety na tę imprezę.

Ponieważ finał widowiska będzie prowadzony w języku angielskim, uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której widzowie będą mogli słuchać tłumaczenia symultanicznego za pomocą własnych telefonów komórkowych z funkcją radia i słuchawkami.

d1efj02

Podziel się opinią

Share

d1efj02

d1efj02