ycipk-2rvoyp

Widzisz niebezpieczną sytuację na polskiej drodze? Prześlij nam filmik

Masz w swoim aucie wideorejestrator i udało ci się nagrać niebezpieczną sytuację na drodze? Prześlij nam filmik, by ostrzec innych kierowców. Wybrane zaprezentujemy na łamach Wirtualnej Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obraz z kamerki
Obraz z kamerki (Youtube.com)
ycipk-2rvoyp

Wyprzedzanie "na trzeciego" lub przed zakrętem, przejeżdżanie na czerwonym świetle czy wymuszanie pierwszeństwa to niestety realia polskich dróg. Wiedzą o tym szczególnie ci, którzy dużo podróżują. Dlatego wspólnie z wami chcemy ostrzec mniej doświadczonych kierowców, a także uzmysłowić wszystkim, jak niebezpieczne potrafią być takie sytuacje.

Dzisiaj coraz więcej osób decyduje się na wideorejestrator, zaś normą są telefony wyposażone w możliwość nagrywania filmów. Jeżeli udało ci się zarejestrować niebezpieczne zdarzenie, prześlij je nam na dziejesie.wp.pl. Wybrane materiały opatrzymy komentarzem eksperta i opublikujemy na łamach Wirtualnej Polski. Pokażmy wspólnie, jak wyglądają drogi w naszym kraju i co trzeba zmienić.

ycipk-2rvoyp

Nowy program w Telewizji WP

Z kolei wszystkich zainteresowanych sytuacją na drogach całego świata zapraszamy do Telewizji WP. Program "Wariaci za kierownicą" jest emitowany w każdy poniedziałek i wtorek o 18:00.

Polub WP Moto
ycipk-2rvoyp
ycipk-2rvoyp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2rvoyp