Trwa ładowanie...
ycipk-3mg07o
ycipk-3mg07o
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Wiadomości

W piątek nie będzie protestu przewoźników w Warszawie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3mg07o

Nie odbędzie się zapowiadany na piątek przez przewoźników drogowych protest i blokada Warszawy. Przewoźnicy odwołali akcję z powodu zapowiedzi ogłoszenia przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego żałoby narodowej po katastrofie samolotu CASA, w której zginęło 20 osób.

"Jutro zbierzemy się i podejmiemy decyzję o innym terminie protestu" - powiedział w czwartek PAP przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego Bolesław Milewski.

Przewoźnicy zapowiadali protest, jeśli nie zostaną podjęte kroki zmierzające do udrożnienia przejść granicznych na wschodniej granicy. (PAP)

ycipk-3mg07o
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mg07o

ycipk-3mg07o
ycipk-3mg07o