Trwa ładowanie...
d2foccy
d2foccy
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Wiadomości

W piątek nie będzie protestu przewoźników w Warszawie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2foccy

Nie odbędzie się zapowiadany na piątek przez przewoźników drogowych protest i blokada Warszawy. Przewoźnicy odwołali akcję z powodu zapowiedzi ogłoszenia przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego żałoby narodowej po katastrofie samolotu CASA, w której zginęło 20 osób.

"Jutro zbierzemy się i podejmiemy decyzję o innym terminie protestu" - powiedział w czwartek PAP przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego Bolesław Milewski.

Przewoźnicy zapowiadali protest, jeśli nie zostaną podjęte kroki zmierzające do udrożnienia przejść granicznych na wschodniej granicy. (PAP)

d2foccy

Podziel się opinią

Share

d2foccy

d2foccy