Trwa ładowanie...
d2q4tho

Ustalono tożsamość czterech ofiar wypadku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ustalono tożsamość czterech ofiar wypadku
(PAP)
d2q4tho

Ustalono tożsamość czterech z osiemnastu ofiar wtorkowego wypadku w Nowym Mieście nad Pilicą, w przypadku czterech kolejnych są pewne wątpliwości - powiedział rzecznik mazowieckiej komendy policji Tadeusz Kaczmarek.

Tragiczny wypadek w Nowym Mieście - zobacz zdjęcia

Polecamy również artykuł: Oni zginęli tragicznie, co dalej z ich rodzinami?

d2q4tho

Tadeusz Kaczmarek powiedział, że ofiary, przy których nie znaleziono dokumentów tożsamości, będą w środę identyfikować członkowie ich rodzin.

Policjanci i prokuratorzy nadal ustalają przyczyny tragedii. Droga wojewódzka nr 707 jest wciąż nieprzejezdna.

Do wypadku doszło we wtorek rano w Nowym Mieście nad Pilicą w pow. grójeckim. Nieprzystosowany do przewozu dużej liczby osób volkswagen transporter zderzył się czołowo z ciężarowym volvo. Autem jechało 18 osób: kierowca oraz 17 osób do pracy w pobliskim sadzie.

16 osób zginęło na miejscu, dwie zmarły w szpitalu. Wszystkie ofiary pochodziły z jednego powiatu - opoczyńskiego (woj. łódzkie).

d2q4tho

31-letni kierowca ciężarówki odniósł niewielkie obrażenia i prawdopodobnie jeszcze we wtorek, po rozmowie z psychologiem, zostanie przesłuchany. We wstępnej rozmowie z policjantami mówił, że bus, którym podróżowały ofiary wypadku, wyprzedzał inny samochód.

W województwach mazowieckim i łódzkim wprowadzono trzydniową żałobę.

d2q4tho

Podziel się opinią

Share

d2q4tho

d2q4tho