Trwa ładowanie...
d37iis1

Tyska fabryka Fiata ze złotym medalem WCM

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tyska fabryka Fiata ze złotym medalem WCM
(Materiały prasowe)
d37iis1

Tyski zakład Fiat Auto Poland otrzymał złoty medal w światowej klasyfikacji World Class Manufacturing - międzynarodowej metodologii organizacji cyklu produkcyjnego i zarządzania fabrykami.

Wyróżnienie jest przyznawane zakładom, które działają zgodnie z najwyższymi standardami światowymi w zakresie bezpieczeństwa, ekologii, utrzymania ruchu, logistyki oraz kontroli jakości. Tyska fabryka rozpoczęła działalność w 1975 r. a dzięki inwestycjom stała się jedną z najnowocześniejszych na świecie placówek wytwarzających samochody. Obecnie powstają w niej Fiaty 500, Abarth 500, Lancie Ypsilon oraz Fordy Ka.

World Class Manufacturing jest stosowany przez wiele liczących się na świecie producentów. Jego metodologia obejmuje wszystkie aspekty procesu produkcyjnego. Zgodnie z systemem, audytorzy dokonują okresowych ocen, aby sprawdzić rezultaty osiągnięte przez zakład, a po ich zakończeniu przyznawana jest punktacja w skali od 0 do 100. Proces usprawnienia obejmuje trzy poziomy pośrednie - Brązowy, Srebrny i Złoty oraz ostatni, finalny - World Class Level.

d37iis1

Od 2006 r. prawie wszystkie zakłady Fiata objęto programem WCM i 58 z nich otrzymało w ostatnich latach przynajmniej jedno wyróżnienie. Przed tyskim zakładem w ostatnich tygodniach złoty medal otrzymał również turecki zakład Fiata Tofas w Bursie, w czerwcu - fabryka w Pomigliano d`Arco koło Neapolu a w zeszłym roku - Fiat Powertrain Technologies w Bielsku-Białej.

Źródło: Fiat

ll/moto.wp.pl

Duży wybór akumulatorów w niskich cenach na Allegro. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!Duży wybór akumulatorów w niskich cenach na Allegro. Wybierz najkorzystniejszą ofertę!

d37iis1

Podziel się opinią

Share
d37iis1
d37iis1