Trwa ładowanie...
d2v6se0

Torby dla BMW od Louisa Vuittona

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Torby dla BMW od Louisa Vuittona
(materiały prasowe)
d2v6se0

Wyjątkowe torby podróżne dla wyjątkowego samochodu. Louis Vuitton, pionier w dziedzinie podróżowania w wielkim stylu, stworzył zestaw bagaży dla najbardziej zaawansowanego technicznie samochodu sportowego – BMW i8 Plug-In Hybrid.

Innowacyjna seria bagaży obejmuje dwie torby podróżne, jedną torbę na akta oraz torbę na suknie i garnitury. Aby optymalnie wykorzystać przestrzeń, cały komplet bagażowy wykonano na miarę, mieści się więc idealnie we wnętrzu rewolucyjnego BMW i8. - BMW i firmę Louis Vuitton łączy nie tylko wielkie przywiązanie do tradycji, ale także dążenie do ciągłego rozwijania się – mówi Adrian van Hooydonk, szef ds. designu w BMW Group. - W BMW i8 o przywiązaniu do idei inteligentnej konstrukcji świadczy użycie CFK. Z podobnym dążeniem do innowacyjności, estetyki i lekkiej konstrukcji Louis Vuitton stworzył ekskluzywną kolekcję podróżną, która perfekcyjnie pasuje do nowego BMW i8.

Ekskluzywna karbonowa czerń tej serii bagażowej dopasowana jest do barw samochodu BMW i8. Torby uszlachetnia nieomylny znak firmowy Louisa Vuittona: szachownica Damier, a także wygrawerowany laserowo logotyp. Kolory Black i Electric Blue, w jakich wykończono mikrofazową podszewkę toreb, cytują barwy marki BMW. W zgodzie ze stylem modystycznej firmy, wszystkie uchwyty bagaży wykonano z naturalnej, barwionej skóry. Poza torbą na suknie i garnitury, wszystkie torby zdobią skórzane przywieszki na wizytówkę oraz słynne zatrzaski Louisa Vuittona.

d2v6se0

Zainspirowani BMW i8, wykonali torby podróżne - podobnie jak BMW zrobiło z kabiną swego auta - całkowicie z włókien węglowych. Louis Vuitton wykorzystał ten wyjątkowo lekki, a przy tym niezwykle stabilny i mocny, ultranowoczesny materiał, by wytworzyć specjalną tkaninę. Cechuje się ona ekstremalną odpornością na uderzenia, darcie i dziurawienie, a tym samym wyrasta ponad problemy mogące się pojawić w podróży - niezależnie od długości jej trwania i jakie niesie ze sobą wyzwania.

Kolekcja Louisa Vuittona będzie dostępna na zamówienie od 1 kwietnia w wybranych salonach na całym świecie (Monachium, Mediolan, Londyn, Paryż, Moskwa, Dubaj, Nowy Jork i Los Angeles).

tb, moto.wp.pl

Gadżety motoryzacyjne na Allegro. Zobacz najpopularniejsze oferty!

d2v6se0

Podziel się opinią

Share

d2v6se0

d2v6se0