Trwa ładowanie...
d2wm9f5

Ta wygrana zaskakuje: Passat nagrodzony za... wzornictwo

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ta wygrana zaskakuje: Passat nagrodzony za... wzornictwo
(Materiały prasowe)
d2wm9f5

Nowego Volkswagena Passata uhonorowano nagrodą iF Gold Award 2015 w kategorii „produkt”. To cieszące się wielkim uznaniem odznaczenie przyznawane jest za najlepszy design. Nagroda została wręczona w Monachium głównemu styliście Volkswagena - Klausowi Bischoffowi.

Międzynarodowe jury składające się z 53 jurorów z 20 krajów przyznało nowemu Passatowi najwyższą ocenę w kategorii „motoryzacja/pojazdy/rowery”. W uzasadnieniu napisano: „Nowa interpretacja takiego klasyka wymaga najwyższego wyczucia. W samochodzie tym zafascynowała nas konsekwencja w realizacji hasła form follows function, która przejawia się w czystym, a przez to wyrazistym języku stylistycznym, zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzu auta. W Passacie minimalizm splata się z wyrazistymi detalami. Funkcje praktyczne harmonizują z elegancją najwyższej próby”.

Passat ósmej generacji debiutował w zeszłym roku, wyposażony w nowe silniki i rozwiązania techniczne. Proporcje zawdzięcza nowoczesnej konstrukcji – Passat ma niskie nadwozie, duży rozstaw osi i duże koła. Najnowsze systemy asystujące kierowcy oraz multimedialne sprawiają, że samochód ten jest jednym z najnowocześniejszych w swojej klasie.

Źródło: VW

Volkswagen Passat - Sprawdź najnowsze ogłoszenia motoryzacyjne >>

d2wm9f5

Podziel się opinią

Share

d2wm9f5

d2wm9f5