Qaqwqwrqw

Skoda Superb z tytułem "Best of Best"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skoda Superb z tytułem "Best of Best"
(zdjęcie producenta)
Qaqwqwrqw

Skoda Superb została nagrodzona wyróżnieniem "Best of Best" w kategorii "Exterior Volume Brand" konkursu "Automotive Brand Contest 2015". Organizuje go Niemiecka Rada Wzornictwa.

Samochód ten stworzono w oparciu o nowy język projektowania Skody. - Trzecia generacja Superba ma większy o 80 mm rozstaw osi, podczas gdy zwis przedni zmniejszył się o 61 mm. Proporcje te sprawiają, że pojazd prezentuje się bardziej elegancko i dynamicznie. Od przedniej części do tylnej, od dużych kół do łagodnie opadającej linii dachu, nowy samochód wyróżnia się czystymi, geometrycznymi powierzchniami, wyrzeźbionymi kształtami, wysoką precyzją i eleganckimi liniami - powiedział główny projektant czeskiej marki, Jozef Kaban.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ * Inicjatorem i organizatorem „Automotive Brand Contest” jest niezależna Niemiecka Rada Wzornictwa - jeden z największych na świecie specjalistycznych ośrodków do komunikacji i transferu wiedzy w zakresie projektowania. Organizacja została założona w 1953 roku z inicjatywy niemieckiego Bundestagu, by wzmocnić niemiecki design. Do jej kręgów należy ponad 200 firm.

Qaqwqwrqw
(fot. zdjęcie producenta)
Podziel się

Z jedenastoma różnymi kategoriami i czterema specjalnymi, poprzez konkurs „Automotive Brand Contest” dokonywana jest ocena całego spektrum designu - od stylistyki pojazdów marek popularnych oraz premium, przez brand design, do kampanii i wydarzeń. Międzynarodowe, niezależne jury ekspertów w 2015 roku składało się z sześciu przedstawicieli mediów, branży designu, komunikacji marki i uniwersytetów.

Po Octavii (2013) i Rapidzie Spaceback (2014) nowa Skoda Superb jest trzecim modelem czeskiej marki, który otrzymał nagrodę w tym konkursie.

ll/moto.wp.pl

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw