Trwa ładowanie...
d28bfow

Skoda Fabia jako pokryte graffiti dzieło sztuki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Skoda Fabia jako pokryte graffiti dzieło sztuki
(Materiały prasowe)
d28bfow

Skoda Fabia została pokryta nietuzinkowym lakierem. Portugalski artysta Armando Gomes nałożył na nią... graffiti.

Dzieło zostało nazwane „Fabia Street Art” i powstawało pod koniec października podczas międzynarodowej prezentacji pojazdu dla mediów. Tworzenie podzielono na kilka etapów. Na początku Gomes położył na nadwoziu podkład w postaci linii i geometrycznych kształtów. Tak powstałe powierzchnie pokryto różnymi kolorami. Na tym etapie artyście towarzyszyli dziennikarze lifestyle`owi z całego świata.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *

d28bfow

Przedstawiciele czeskiego producenta podkreślają, że akcja ma na celu podkreślenie możliwości personalizacji nowej Fabii. Oferta obejmuje 125 kombinacji kolorystycznych oraz wiele elementów, dzięki którym auto stanie się bardziej „osobiste”. - Interpretacja samochodu jako dzieła sztuki podkreśla chęć naszej marki do emocjonalnego oddziaływania. Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z możliwości współpracy ze znanym artystą graffiti, Armando Gomesem. Ten świeży, nieprzeciętny projekt dowodzi, że prowadzimy naszą kampanię modelową w nowy, kreatywny sposób - powiedział członek zarządu Skody, Werner Eichhorn.

 (fot. Materiały prasowe)

Portugalczyk Armando Jorge Aires da Costa Gomes jest uważany za jednego z najważniejszych artystów graffiti na świecie. Ma 31 lat, pracuje i mieszka w Lizbonie, zajmuje się także designem, ilustratorstwem i produkcją filmów.

Źródło: Skoda

ll/moto.wp.pl

Sprawdź ceny wybranego modelu Skody i wybierz najlepszą ofertę!

d28bfow

Podziel się opinią

Share

d28bfow

d28bfow