Trwa ładowanie...

Skoda Fabia jako pokryte graffiti dzieło sztuki

Skoda Fabia jako pokryte graffiti dzieło sztukiŹródło: Materiały prasowe
d5f9jpg
d5f9jpg

Skoda Fabia została pokryta nietuzinkowym lakierem. Portugalski artysta Armando Gomes nałożył na nią... graffiti.

Dzieło zostało nazwane „Fabia Street Art” i powstawało pod koniec października podczas międzynarodowej prezentacji pojazdu dla mediów. Tworzenie podzielono na kilka etapów. Na początku Gomes położył na nadwoziu podkład w postaci linii i geometrycznych kształtów. Tak powstałe powierzchnie pokryto różnymi kolorami. Na tym etapie artyście towarzyszyli dziennikarze lifestyle`owi z całego świata.

Przedstawiciele czeskiego producenta podkreślają, że akcja ma na celu podkreślenie możliwości personalizacji nowej Fabii. Oferta obejmuje 125 kombinacji kolorystycznych oraz wiele elementów, dzięki którym auto stanie się bardziej „osobiste”. - Interpretacja samochodu jako dzieła sztuki podkreśla chęć naszej marki do emocjonalnego oddziaływania. Jesteśmy wyjątkowo zadowoleni z możliwości współpracy ze znanym artystą graffiti, Armando Gomesem. Ten świeży, nieprzeciętny projekt dowodzi, że prowadzimy naszą kampanię modelową w nowy, kreatywny sposób - powiedział członek zarządu Skody, Werner Eichhorn.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Portugalczyk Armando Jorge Aires da Costa Gomes jest uważany za jednego z najważniejszych artystów graffiti na świecie. Ma 31 lat, pracuje i mieszka w Lizbonie, zajmuje się także designem, ilustratorstwem i produkcją filmów.

Źródło: Skoda

ll/moto.wp.pl

d5f9jpg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5f9jpg
Więcej tematów