Trwa ładowanie...
d1rrlsz

Ruszają największe targi offroadowe w Polsce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ruszają największe targi offroadowe w Polsce
(Materiały prasowe)
d1rrlsz

W weekend 5-6 listopada w halach warszawskiego Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska odbędą się targi 4x4 OffRoad Poland Show. Będzie to największa tego typu impreza w naszym kraju.

Organizowane od 2012 r. tagi przyciągają miłośników samochodów z napędem na cztery koła oraz fanów podróży. Na odwiedzających będą czekały zarówno najnowsze modele 4x4, jak i auta dość nietuzinkowe, np. Star 266 6x6, VW Transporter Syncro czy Buggy ST4. Swoje stoiska będą miały też warsztaty, sklepy specjalistyczne, dystrybutorzy części i akcesoriów oraz firmy organizujące szkolenia i wyprawy terenowe.

Atrakcją z pewnością będzie Strefa Podróżników, przygotowana przez przez Land Cruiser Adventure Club. Zawita do niej m. in. legenda rajdów terenowych Grzegorz Baran, który przybędzie ze swoją rajdową ciężarówką. Goście zaprezentują swoje zmodyfikowane auta i opowiedzą o wyprawach po bezdrożach .

d1rrlsz

Mieszczące się przy ul. Marsa 56 C w Warszawie hale targowe będą otwarte 5 listopada w godzinach od 10 do 18, a w niedzielę 6 listopada - od 10 do 17. Wstęp dla osób dorosłych kosztuje 20 zł.

ll/Wirtualna Polska

BlaBlaCar - ekspert ekonomicznej podróży. Dodaj przejazd i tankuj za darmo!

d1rrlsz

Podziel się opinią

Share

d1rrlsz

d1rrlsz