Trwa ładowanie...
d3z7wvb

Roztropny kierowca ucieka przed złodziejami samochodów

O włos od utraty swojego sportowego samochodu był kierowca, który w porę zauważył, że polują na niego złodzieje samochodów. Cała sytuacja została nagrana kamerami monitoringu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roztropny kierowca ucieka przed złodziejami samochodów
(Materiały prasowe)
d3z7wvb

Kamery monitorujące wjazd na posesję nagrały moment, w którym kierowca podjął odważną decyzję i dzięki temu nie padł ofiarą złodziei. Zdarzenie miało miejsce w Republice Południowej Afryki, gdzie proceder kradzieży samochodów jest bardzo popularny, a złodzieje sięgają po brutalne i często tragiczne w skutkach metody.

Tym razem jednak udało się uniknąć utraty auta, ale było naprawdę blisko. Kierowca wjeżdżający na podjazd posesji zauważył, że bardzo blisko niego jedzie BMW. Po skręcie w lewo nie odrywał wzroku od tamtego auta, ponieważ kilka metrów dalej z zatrzymanego pojazdu wysiadł pasażer. Jak tylko złodziej zbliżył się do porsche, jego kierowca wycofał, uderzając w BMW próbujące zagrodzić mu drogę. Później można było tylko odjechać i zostawić przestępców za sobą. Na nagraniach widać, że złodziej wymachuje jakimś przedmiotem - być może była to atrapa broni, a może prawdziwy pistolet.

Tak czy inaczej nie obeszło się bez strat, ale udało się uniknąć utraty drogiego auta. Publikujemy ten film jako przestrogę, ponieważ każdy kierowca może się znaleźć w podobnej sytuacji.

d3z7wvb

Podziel się opinią

Share

d3z7wvb

d3z7wvb