Trwa ładowanie...

Rewolucyjna tesla i 97-latek. Jego reakcja napawa optymizmem

Niezależnie czy się ją kocha czy nienawidzi, Tesla to rewolucja na rynku motoryzacji jakiej nie było od dawna. O ile powoli przywykamy do samochodów z napędem elektrycznym, to dla osób starszego pokolenia ciągle może być to nowinka.
Share
97-latek w Tesli Model S (fot. YouTube)
97-latek w Tesli Model S (fot. YouTube)Źródło: Youtube.com, Fot: YouTube/Zev Gitalis
d1qvzh8

Kanadyjczyk Zev Gitalis udostępnił wideo ze spotkania jego dziadka z Teslą Model S. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wiek głównego zainteresowany – w tym roku skończył 97 lat. Nietrudno się domyślić, że nie miał wcześniej do czynienia z samochodem elektrycznym. Jego reakcje to coś, czego dawno nie widzieliśmy.

97-latek wygląda na bardzo zafascynowanego nową technologią. Dopytuje o zasięg, baterie i sposób ich ładowania. Wreszcie wnuk zabiera go na przejażdżkę. Mężczyznę w pierwszej kolejności uderza wszechobecna cisza. Doświadczając niesamowitego przyspieszania tesli żartuje, że przydałby się jakiś spadochron. Boi się, że samochód oderwie się od ziemi jak samolot.

Mówi też, że w swoim całym życiu nie widział czegoś tak przyszłościowego, jak ten samochód. Każdy aspekt auta zrobił na nim wielkie wrażenie. Do gustu przypadły mu nawet funkcja autopilota oraz ekran dotykowy zastępujący wszystkie przełączniki.

d1qvzh8

Podziel się opinią

Share
d1qvzh8
d1qvzh8
Więcej tematów