Trwa ładowanie...

Rewolucyjna tesla i 97-latek. Jego reakcja napawa optymizmem

Niezależnie czy się ją kocha czy nienawidzi, Tesla to rewolucja na rynku motoryzacji jakiej nie było od dawna. O ile powoli przywykamy do samochodów z napędem elektrycznym, to dla osób starszego pokolenia ciągle może być to nowinka.

Share
Rewolucyjna tesla i 97-latek. Jego reakcja napawa optymizmem
Źródło: Youtube.com, fot: YouTube/Zev Gitalis
d2wm2ua

Kanadyjczyk Zev Gitalis udostępnił wideo ze spotkania jego dziadka z Teslą Model S. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wiek głównego zainteresowany – w tym roku skończył 97 lat. Nietrudno się domyślić, że nie miał wcześniej do czynienia z samochodem elektrycznym. Jego reakcje to coś, czego dawno nie widzieliśmy.

97-latek wygląda na bardzo zafascynowanego nową technologią. Dopytuje o zasięg, baterie i sposób ich ładowania. Wreszcie wnuk zabiera go na przejażdżkę. Mężczyznę w pierwszej kolejności uderza wszechobecna cisza. Doświadczając niesamowitego przyspieszania tesli żartuje, że przydałby się jakiś spadochron. Boi się, że samochód oderwie się od ziemi jak samolot.

Mówi też, że w swoim całym życiu nie widział czegoś tak przyszłościowego, jak ten samochód. Każdy aspekt auta zrobił na nim wielkie wrażenie. Do gustu przypadły mu nawet funkcja autopilota oraz ekran dotykowy zastępujący wszystkie przełączniki.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2wm2ua

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wm2ua
d2wm2ua
Więcej tematów