Trwa ładowanie...
demt3j2

Przemysław Saleta sprzedaje swoje auto. Potwór z silnikiem o pojemności 7,5 l w okazyjnej cenie

Wybitny sportowiec Przemysław Saleta jest miłośnikiem amerykańskiej motoryzacji. W swoim garażu ma kilka potężnych aut, ale kolekcja ma się zmniejszyć. Do wzięcia jest mroczny Buick Wildcat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Buick Wildcat to wyjątkowa rzadkość w Polsce
Buick Wildcat to wyjątkowa rzadkość w Polsce (Facebook.com)
demt3j2

Ogłoszenie jest krótkie i zwięzłe: "Bardzo pilne! Na szybko sprzedaję samochód, wykruszył mi się klient, dla którego trzymałem go 2 miesiące. Buick Wildcat 1970, 7,5l, przejechane 100 km po remoncie silnika i założeniu nowego zawieszenia. 35 tys zł. Zapytania proszę na priv. Kto pierwszy ten lepszy”.

Facebook.com

Buick Wildcat został wyprodukowany w roku 1970. Auto ma pod maską 7,5-litrowe V8, które po opuszczeniu fabryki generowało 370 KM. Na początku lat 70. XX wieku takie wartości robiły wrażenie. Przypominamy, że w tym czasie w Polsce produkowano warszawy, syreny i fiaty 125p.

Facebook.com

Silnik w aucie Salety przeszedł modyfikacje. Także karoseria i wnętrze zostały nieco zmienione. Fotele w przednim rzędzie wyglądają na znacznie nowsze, a karoserię prawdopodobnie pokrywa okleina. Czarne nadwozie amerykańskiego krążownika z czerwonymi akcentami i wielkimi kołami wygląda rewelacyjne.

Facebook.com

Cena za takie auto wydaje się być atrakcyjna. Dodatkowo fakt, że samochód należał do Przemysława Salety również może wpłynąć na atrakcyjność oferty sprzedaży.

Facebook.com
demt3j2

Podziel się opinią

Share

demt3j2

demt3j2