Trwa ładowanie...
dr5vovx

Przemysław Saleta sprzedaje jedno ze swoich aut. To samochód dla twardziela

Przemysław Saleta lubi mocne samochody. Kilka miesięcy temu informował o chęci pozbycia się Chevroleta z potężnym silnikiem, a tym razem ogłosił, że przed zbliżającym się wyjazdem chce pozbyć się wielkiego Cadillaca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przemysław Saleta sprzedaje jedno ze swoich aut. To samochód dla twardziela
(Fot. Facebook)
dr5vovx

Zdjęcia Cadillaca Salety mówią wszystko o właścicielu. Ten facet lubi potężne i wygodne maszyny. Sam jest słusznego wzrostu i sporej budowy ciała, dlatego nie dziwi fakt, że jeździ autem z przestronnym wnętrzem.

Wielki amerykańskich Cadillac Salety to wersja EXT różniąca się od standardowego Escalade tym, że zamiast zabudowanego bagażnika ma odkrytą pakę jak pickup. Cała karoseria jest czarna, a dopełnieniem mrocznego wizerunku są 22-calowe, czarne felgi.

   Fot. Facebook

Na liście wyposażenia, oprócz skórzanej tapicerki i automatycznej skrzyni biegów, znajduje się odbiornik telewizyjny, odtwarzacze DVD i MP3.

dr5vovx

Oprócz tego Saleta napisał w ogłoszeniu, że samochód był regularnie serwisowany. Dodał też, że samochód jest wyposażony w instalację gazową, która znacznie obniża koszty eksploatacji auta, a w przypadku sześciolitrowego V8 ze sprężarką mechaniczną to ma duże znaczenie. Z naszych szacunków wynika, że motor może generować nawet ponad 400 KM, a żeby wykarmić tę maszynerię potrzeba nie mniej niż 20 litrów benzyny na 100 kilometrów. Zużycie gazu na poziomie 30 litrów w mieście to raczej norma.

   Fot. Facebook

Jeśli chodzi o cenę, to nie udało nam się uzyskać tej informacji od Salety. Po sprawdzeniu ogłoszeń podobnych aut obstawiamy, że wyprodukowany w 2005 roku Cadillac Escalade EXT V8 6.0 ze sprężarką mechaniczną i gazem jest warty około 55 tysięcy złotych.

   Facebook.com
dr5vovx

Podziel się opinią

Share

dr5vovx

dr5vovx