Trwa ładowanie...

Przed tym radiowozem nie uciekniesz. Nowy nabytek austriackiej policji

Jeśli wybieracie się do Austrii lub przez nią przejeżdżacie, patrzcie częściej w lusterka i wypatrujcie nowego porsche 911. To nowa broń austriackich policjantów w walce z piratami drogowymi.
Share
Przed tym radiowozem nie uciekniesz. Nowy nabytek austriackiej policji
Źródło: Bild: Porsche
d1tdoy1

Model 911 to klasyk, Niemcy produkują go* od 50 lat i twardo trzymają się swojego pomysłu na auto sportowe.* Wielu ich krytykuje za to, że ten model praktycznie się nie zmienia, a designerzy 911 to najbardziej leniwi ludzie na tej planecie. To jest jednak ich strategia, aby wciąż go dopracowywać – model 911 dojrzewa z generacji na generację. Wciąż zdobywa nowych klientów, nawet tych nietypowych.

Włosi mieli swoje Lamborghini Gallardo, teraz przyszedł czas na Austriaków. Ich nowy radiowóz marki Porsche 911 Carrera* ma moc 370 KM, 450 Nm* momentu obrotowego oraz 4,6 sekundy do "setki” może skutecznie zniechęcić amatorów szybkiej jazdy na austriackich drogach. Auto dostało policyjne barwy, charakterystyczne oświetlenie oraz system komunikacji radiowej.

   Bild: Porsche
Źródło: Bild: Porsche

Tymczasem polska policja też ma ciekawe samochody na swoich policyjnych parkingach. Ostatnio do floty stróżów prawa dołączyło BMW 330i (F30) o mocy ponad 250 KM.* Do 100 km/h przyspiesza w 5,9 sekundy.*

d1tdoy1

Podziel się opinią

Share
d1tdoy1
d1tdoy1
Więcej tematów