Trwa ładowanie...
d2v3ii6

Prawdziwy Wojewódzki ogłasza prawdziwy konkurs

Na fali złej sławy konkursów ogłaszanych przez oszustów, Kuba Wojewódzki postanowił ogłosić swój własny konkurs. W krótkim opisie pod zdjęciem w sieci umieścił jego zasady, a zdjęcie przedstawia nagrodę, którą można wygrać stosując się do wskazówek.
Share
Prawdziwy Wojewódzki ogłasza prawdziwy konkurs
Źródło: Instagram.com
d2v3ii6

Poczucie humoru Kuby Wojewódzkiego nie słabnie. W odpowiedzi na działania oszustów, którzy niedawno podszywając się pod niego ogłosili, że kilka prostych czynności wystarczy, żeby wygrać supersportowy samochód. W odpowiedzi na te sytuacje celebryta dodał zdjęcie na którym stoi przed swoim zielonym Lamborghini. W podpisie pod zdjęciem czytamy: „KONKURS#jesli chcesz mieć taki samochód to musisz#dwa razy nie zdać w liceum#nie skończyć żadnych studiow #nie znać dobrze żadnego obcego języka #poza ruskim#miec w życiu dużo szczęścia…”.

Pod postem pojawiło się kilkaset komentarzy, ale nas najbardziej zainteresowały te dotyczące auta. Wielu osobom zielone Lambo bardzo się podoba, a inni piszą, że jest ohydne. Z punktu widzenia samochodziarzy nie dziwimy się, ze Wojewódzki pokazuje swoje zabawki w mediach społecznościowych.

d2v3ii6

Podziel się opinią

Share
d2v3ii6
d2v3ii6
Więcej tematów