Trwa ładowanie...
ycipk-4kfigm

Poznaliśmy najpiękniejszą Scanię na Pomorzu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznaliśmy najpiękniejszą Scanię na Pomorzu
(Materiały prasowe)
ycipk-4kfigm

W podgdańskich Kowalach odbyły się wybory "Pomorskiej Miss Scania". O tytuł walczyło ponad 250 maszyn.

Oprócz ciągników siodłowych do serwisu Scanii zjechały się pojazdy które na codzień do swojej pracy wykorzystują strażacy, zarówno ochotnicy jak i zawodowcy. Nie zawiodły holowniki pomocy drogowej oraz gość z gdańskiej policji - miotacz wody Tajfun III.

Wśród ciągników siodłowych najwięcej uwagi przykuło dzieło Jarka Repińskiego i jego teamu - Scania R560 Hot Rod. Uznanie zdobył też całkowicie polakierowany zestaw, zwany przez właściciela "Smoczycą".

ycipk-4kfigm

W hali serwisowej swoje cuda prezentowali modelarze. Kolekcje ciężarowych Scanii w skali 1-87 zrobiły na gościach spore wrażenie, zaś pomiędzy nimi krążyła zdalnie sterowana Scania w skali 1-14. Zlotowi towarzyszyły targi branżowe, podczas których swoje stoiska wystawiło wiele znanych firm.

Tytuł Pomorskiej Miss Scania przypadł wspomnianej Scanii R560 Hot Rod z Kościerzyny, zaś nagrodę specjalną zdobyła Scania 143M 500 z Chojnic. Faworytem publiczności został holownik 143H 400 z Kobylnicy. W kategorii "Weteran Szos" nagrodzono Scanię 82M z OSP Niestopowo, natomiast najlepszy pojazdem specjalistycznym okazała się Scania z 1982 r.

/ll

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4kfigm

ycipk-4kfigm
ycipk-4kfigm