Trwa ładowanie...
d42f8g0
fso polonez

Polonez z wypożyczalni uszkodzony. Winny zapłaci za naprawę

Jedna z firm oferujących samochody do wynajęcia na minuty miała w swoim parku maszyn poloneza caro. Klient wynajął auto i postanowił pojeździć nim bokiem. Teraz zapłaci za naprawę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jedyny polonez do wynajęcia aplikacją został zniszczony przez klienta
Jedyny polonez do wynajęcia aplikacją został zniszczony przez klienta (Fot. Facebook)
d42f8g0

"Jeden z użytkowników poloneza celowo i z premedytacją podjął próbę zniszczenia samochodu" – takim zdaniem rozpoczyna się wpis na profilu firmy Panek CarSharing. Jak dowiedział się jeden z klientów, polonez nie tylko otwiera się aplikacją i pokazuje swoją pozycję, ale również informuje centralę, gdy ktoś obchodzi się z nim brutalnie.

Na miejsce wskazane przez lokalizator zamontowany w aucie błyskawicznie przyjechała ekipa techniczna wraz z policją, kierowca poloneza został złapany.

W konsekwencji samochód trafił do warsztatu, gdzie spędzi kilka dni. Po tym czasie ma wrócić do sprawności. Jak dodają przedstawiciele firmy Panek, "ciężko zniósł 'katowanie' i 'jazdę bokiem'.

"Bohater", który zdecydował się na chwilę wątpliwej radości z niszczenia poczciwego poloneza, otrzymał karę w wysokości 1000 zł oraz poniesie ewentualne koszty naprawy. Ma też dożywotni zakaz korzystanie z usług firmy wypożyczającej samochody.

d42f8g0

Podziel się opinią

Share

d42f8g0

d42f8g0