Trwa ładowanie...
d2sctec

Polka driftuje ciężarówką po zamarzniętym jeziorze – wideo

Iwona Blecharczyk zdobyła w sieci ogromną popularność. Wszystko dzięki temu, że wykonuje zawód, który nie jest zbyt popularny wśród kobiet – jest kierowcą ciężarówki. Na swoim profilu na Facebooku zaprezentowała wielką premierę w Wielką Sobotę. Chodzi o film, na którym driftuje zestawem ciężarowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polka driftuje ciężarówką po zamarzniętym jeziorze – wideo
(Youtube.com)
d2sctec

Co ciekawe, Iwona nie poszła na łatwiznę i na co dzień nie jeździ małym zestawem. W pracy zajmuje się transportem największych i najcięższych ładunków, jakie przewożone są na kołach. Wykonywanie tak interesującej pracy przez kobietę i pokazywanie pewnych elementów tego zawodu przyniosło jej sporą popularność. Prawie 180 tysięcy ludzi z całego świata obserwuje jej stronę na Facebooku.

Historia bohaterki jest inspirująca też dlatego, że zanim zawodowo zaczęła prowadzić wielkie auta, była nauczycielką w szkole. W swoich nagraniach często mówi, że nie żałuje decyzji o zmianie pracy.

15 kwietnia na profilu Iwona Blecharczyk Trucking Girl pojawił się wpis: „Wielka Sobota i wielka premiera PROJECT NORTH - filmu z driftu ciężarówką na jeziorze na kole podbiegunowym!”.

d2sctec

Pod tym wpisem Iwona opublikowała film, na którym wprowadza w poślizg zestaw złożony z auta ciężarowego i przyczepy.

Link do profilu: Iwona Blecharczyk Trucking Girl

d2sctec

Podziel się opinią

Share

d2sctec

d2sctec