Trwa ładowanie...

Policjanci odzyskali skradziony samochód. Warty jest ponad 350 tys. zł

Funkcjonariusze dolnośląsko-saksońskiej grupy "Nysa" ze Zgorzelca odzyskali samochód o wartości ponad 350 tys. zł skradziony na terenie Niemiec. To nowy Mercedes GLC.
Share
Policja odzyskała mercedesa skradzionego w Niemczech
Policja odzyskała mercedesa skradzionego w NiemczechŹródło: Policja
d1y3qbf

W ręce policjantów wpadł też mężczyzna podejrzewany o paserstwo. Pojazd został zabezpieczony, a zatrzymany usłyszał już zarzuty. Za czyn, o który jest podejrzany grozi mu teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania 25-letniego mieszkańca powiatu złotoryjskiego doszło podczas prowadzonych przez policjantów działań wymierzonych w osoby podejrzewane o przestępstwa samochodowe. Funkcjonariusze zgorzeleckiej grupy "Nysa" ustalili, że na jednej z posesji na terenie gminy Pieńsk mogą być przechowywane pojazdy pochodzące z kradzieży.

Mercedesa skradziono poprzedniej nocy Policja
Mercedesa skradziono poprzedniej nocyŹródło: Policja

Podczas sprawdzenia tego miejsca okazało się, że w garażu znajduje się mercedes GLC z podłączoną zagłuszarką systemu GSM. Po dokładnym sprawdzeniu numerów identyfikacyjnych pojazdu okazało się, że samochód ten został w nocy skradziony na terenie Niemiec. Funkcjonariusze zabezpieczyli auto warte ponad 350 tys. złotych. 25-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego, podejrzany o paserstwo tego pojazdu został zatrzymany.

d1y3qbf

Podziel się opinią

Share
d1y3qbf
d1y3qbf
Więcej tematów