Trwa ładowanie...
dog3y00

Polacy coraz częściej kupują opony w sieci

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polacy coraz częściej kupują opony w sieci
(Materiały prasowe)
dog3y00

Zima nie powinna zaskoczyć polskich kierowców. W Internecie już od początku października rozpoczęło się wielkie poszukiwanie opon zimowych w najlepszych cenach.

Zmiana opon na zimowe wchodzi polskim kierowcom w krew. Dotąd najczęstszym impulsem do zamontowania "zimówek" była zmiana aury za oknem. Pierwsze dni jesiennej pluchy i przymrozków zwykle oznaczały tworzenie się wielkich kolejek w serwisach wulkanizacyjnych. W tym roku jednak kierowcy rozpoczęli poszukiwania nowych opon wcześniej.

- Już w październiku zauważyliśmy zwiększenie ruchu w tej kategorii. Szczyt "sezonu oponiarskiego" ma przypaść na przełom października i listopada. Jak wynika z naszych danych, ceny opon i usług w tym okresie rosną. Oznacza to, że został nam tydzień, może dwa na zakup opon i ich wymianę w korzystnej cenie - mówi Fabian Adaszewski z Grupy Nokaut.

dog3y00

Według danych najczęściej wybieranymi producentami ogumienia są Dębica, Michelin, Goodyear, Continental oraz Dunlop. Zanotowano duży spadek zainteresowania produktami marki Fulda, która w ubiegłym roku plasowała się na trzeciej pozycji.

Kupując nowe opony przez Internet należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów - przede wszystkim wiarygodność sklepu. Warto też upewnić się, że sprzedawane w nim opony nie są starsze niż 36 miesięcy. Jeśli te parametry się zgadzają, można skupić się na udogodnieniach, takich jak akceptowane formy płatności czy sposób dostarczenia zamówionego towaru.

Źródło: Nokaut

/ll

Najlepsze ceny opon w internecie. Sprawdź oferty

dog3y00

Podziel się opinią

Share

dog3y00

dog3y00