Trwa ładowanie...
d4769hm

Podał policjantom dowód osobisty z amfetaminą

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podał policjantom dowód osobisty z amfetaminą
(Policja)
d4769hm

Spore zaskoczenie przeżyli policjanci, którzy kontrolowali mężczyzn siedzących w samochodzie w Chełmku w województwie małopolskim. 25-letni mieszkaniec Chrzanowa podał funkcjonariuszom dowód osobisty z resztkami amfetaminy.

Do zdarzenia doszło o godzinie 3.30 na terenie parkingu przy ulicy Brzozowej, gdzie patrolujący ten rejon policjanci w jednym z zaparkowanych samochodów zauważyli dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze, chcąc ich wylegitymować, podeszli do volkswagena i poprosili o dokumenty tożsamości.

Podczas sprawdzania dowodów osobistych, uwagę policjantów przykuła śladowa ilość białego proszku na powierzchni jednego z dokumentów. W związku z podejrzeniem posiadania narkotyków funkcjonariusze dokonali przeszukania, ujawniając przy nim papierowe zawiniątko z białą substancją w środku.

d4769hm

Zarówno 25-letni kierowca, jak i jego o 2 lata starszy znajomy to mieszkańcy Chrzanowa. 25-latek został zatrzymany. Zabezpieczoną substancję zbadano przy użyciu testera narkotykowego, który potwierdził, że jest to amfetamina.

Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

sj, Wirtualna Polska

Rosnąca popularność BlaBlaCar jest faktem. Sprawdź, czemu się to opłaca!

d4769hm

Podziel się opinią

Share

d4769hm

d4769hm