Qaqwqwrqw

Piłkarze Juventusu zagrają z logo Jeepa na koszulkach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piłkarze Juventusu zagrają z logo Jeepa na koszulkach
(Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

W nadchodzącym sezonie rozgrywek piłkarskich na trykotach Juventusu Turyn znajdzie się logo marki Jeep. Koszulki zostały zaprezentowane w 15 czerwca w ośrodku treningowo-wypoczynkowym "Starej Damy".

Jest to efekt umowy o sponsoringu podpisanej pomiędzy klubem a Fiatem, na mocy której włoski koncern ma wyłączność do umieszczania swoich logo na ubiorach piłkarzy w ciągu najbliższych trzech lat.

Logo Jeepa będzie widoczne zarówno podczas meczów ligi włoskiej jak i rozgrywek europejskich. Umowa obejmuje również szereg innych aspektów - Jeep uczestniczyć będzie w imprezach organizowanych dla kibiców. Ponadto ośrodek w którym odbyła się prezentacja nowych strojów będzie miejscem przedpremierowego pokazu Jeepa Grand Cherokee S Limited.

Qaqwqwrqw

Kolekcja wykonana jest z ekologicznych materiałów w kolorze głębokiej czerni, podkreślających aspiracje turyńczyków do zdobycia mistrzostwa kraju. Wewnątrz umieszczono napis "Vincere Non E Imnportante E L`Unica Cosa che Conta", czyli "Zwycięstwo nie jest rzeczą ważną, jest jedyną rzeczą, która się liczy".

Marzysz o Jeepie? Sprawdź, czy Cię na niego stać!

Polub WP Moto
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw