Trwa ładowanie...
d24a0oz
d24a0oz

Pierwszy wirtualny showroom Audi w Niemczech

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d24a0oz

Po Londynie i Pekinie przyszedł czas na Berlin. Przy ulicy Kurfurstendamm uruchomiono trzecie na świecie Audi City. Można tam podziwiać cyfrowy showroom.

Zwiedzający mają możliwość oglądać wirtualny świat Audi w po raz pierwszy uruchomionym formacie stereo 3D. Innowacyjne rozwiązania prezentowane w Audi City dostępne będą w przyszłości także dealerom samochodów marki. Wraz z premierą Audi City uruchomiono elastyczny model użytkowania aut premium - firma będzie oferować możliwość użytkowania maksymalnie trzech różnych modeli rocznie w ramach jednej, łącznej raty miesięcznej.

Ekspozycja w Audi City ukazuje całą paletę modelową wyłącznie w formie cyfrowej. Odwiedzający mają możliwość indywidualizacji wybranego samochodu na milion sposobów i obejrzenia go w skali 1:1 na specjalnym ekranie, którego wysokość jest równi wysokości pomieszczenia wystawowego. Na koniec można zarezerwować termin jazdy próbnej lub od razu zlecić produkcję swojego samochodu.

Na klientów od kwietnia br. czeka 375 m kw. powierzchni na dwóch piętrach i 87 m kw. cyfrowej powierzchni projekcyjnej. Przedstawiciele marki z Ingolstadt zapowiadają, że kolejna tego typu placówka powstanie w Moskwie.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

Felgi aluminiowe w obniżonych cenach. Kliknij i sprawdź oferty!

d24a0oz

Podziel się opinią

Share
d24a0oz
d24a0oz
Więcej tematów