Trwa ładowanie...
d2djz3v

Pierwszy Fiat 500 America do zdobycia na Twitterze

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pierwszy Fiat 500 America do zdobycia na Twitterze
(zdjęcie producenta)
d2djz3v

TwitBid to bezprecedensowa metoda promocji online, która posłuży marce Fiat do rozpropagowania ekskluzywnej wersji Fiat 500 America w limitowanej serii zaledwie 500 samochodów inspirowanych "stylem USA". TwitBid daje możliwość wygrania samochodu "Numer 1" - wyróżnionego plakietką z numerem seryjnym 1/500 oraz pseudonimem nabywcy na zewnętrznym słupku - w licytacji zaczynającej się od 1 euro.

Pierwszym wymogiem udziału w TwitBid jest rejestracja na Twitterze. Następnie można zarejestrować się na stronie www.500america.fiat500.com i zgłosić swoją ofertę, by móc wygrać Fiata 500 America. Licytacja polega na podnoszeniu poprzez tweety oferowanej ceny zakupu auta o minimum 1 euro. Po zakończeniu licytacji, oferent najwyższej ceny będzie mógł "odjechać" samochodem Fiat 500 America, który zostanie specjalnie oznaczony jego "nickiem", figurującym na Twitterze, wygrawerowanym na plakietce poniżej cyfr 1/500.

Każdy z odwiedzających stoisko Fiata na Salonie Samochodowym w Genewie będzie mógł na bieżąco śledzić przebieg licytacji. Prezentowana ona będzie na telebimie stojącym tuż obok autentycznego Fiata 500 America.

d2djz3v

Stylizacja Fiata 500 America jest inspirowana stylem z USA: obudowy lusterek bocznych zdobi motyw amerykańskiej flagi "Stars & Stripes", do tego metalizowany lakier nadwozia Blue America, detale wystroju wnętrza, odpowiednie naklejki oraz 16-calowe felgi z lekkiego stopu. Napędzany 69-konnym silnikiem benzynowym 1.2 Euro 5, Fiat 500 America Limited Edition zużywa według producenta 5,1 l/100 km. W standardowym wyposażeniu są systemy ABS i elektronicznego rozdziału siły hamowania EBD oraz czołowe poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, a także boczne poduszki kurtynowe.

Sprawdź ceny Fiata 500 i przekonaj się do niego!

d2djz3v

Podziel się opinią

Share

d2djz3v

d2djz3v