Trwa ładowanie...
d2aoh60

Pierwsze szkice nowego Volkswagena Passata

Share
Pierwsze szkice nowego Volkswagena Passata
Źródło: Materiały prasowe
d2aoh60

Volkswagen Passat to ikona europejskiej motoryzacji. Kolejne generacje tego klasycznego modelu z miejsca stają się bestsellerami. Już niedługo na rynku pojawi się nowy Passat, a w ramach zapowiedzi tego modelu w internecie pojawiły się szkice dające pewien pogląd jak będzie wyglądało nowe wcielenie przedstawiciela segmentu D z Niemiec.

Jak przystało na Volkswagena – będzie konserwatywnie i spokojnie. Klasyczny kształt, prosta stylistyka składająca się z wyraźnych linii ma znowu uczynić Passata samochodem, który spodoba się każdemu i będzie kojarzony z odpowiednią klasą. Zabraknie tutaj pomysłowości znanej chociażby z nowej Mazdy6, ale właśnie tego oczekują klienci Volkswagena.

Zaprezentowane szkice posiadają inne proporcje niż model produkcyjny. W rzeczywistości samochód otrzyma mniejsze koła i będzie wyższy, ale co najważniejsze – widać jak będą się prezentować najważniejsze elementy stylistyczne takie jak zderzaki, maska, czy osłona chłodnicy. Niedawno światło dzienne ujrzały patentowe zdjęcia chińskiej odmiany nowego Passata i widać, że oba samochody będą podobne. Tradycyjnie już wersja sprzedawana w Chinach będzie nieco dłuższa od europejskiego modelu.

 (fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Felgi aluminiowe w obniżonych cenach. Darmowa dostawa. Kliknij i sprawdź oferty!

d2aoh60

Podziel się opinią

Share
d2aoh60
d2aoh60
Więcej tematów