Trwa ładowanie...

Pędził 189 km/h i poganiał innych kierowców. Policjanci wystawili surowy mandat

Nieoznakowany radiowóz wrocławskiej policji nie próżnuje. W ciągu zaledwie jednego dnia funkcjonariusze zatrzymali amatorów bardzo szybkiej jazdy. Rekordzista jadący Audi otrzymał 1000 zł mandatu i 16 punktów karnych.

Pędził 189 km/h i poganiał innych kierowców. Policjanci wystawili surowy mandatŹródło: Policja
d2ey64t
d2ey64t

Policjanci patrolujący drogę z Wrocławia do Warszawy zauważyli szybko i agresywnie jadące Audi. Jego kierowca nie tylko znacząco przekraczał dozwoloną prędkość. Nie zachowywał też należytego odstępu od poprzedzających aut i wykonywał bardzo agresywne manewry. W niektórych momentach prędkość niemieckiego SUV-a dochodziła nawet do 190 km/h.

Co ciekawe, podczas pościgu za Audi, funkcjonariusze namierzyli także kierowcę Volkswagena jadącego z prędkością 177 km/h. Jego również ukarano. Jednego dnia policjanci wystawili łącznie 9 mandatów. Rekordzista jechał aż 210 km/h, co pokazuje, że znaczące przekraczanie prędkości stanowi duży problem na drogach ekspresowych i autostradach.

Funkcjonariusze z policyjnych grup Speed powołanych do łapania najszybszych kierowców, nie mają litości. Policja przypomina, że każdy uczestnik ruchu, który w rażący sposób przekracza dozwoloną prędkość musi liczyć się z widmem nieuchronnej kary.

d2ey64t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ey64t
Więcej tematów