Trwa ładowanie...
ycipk-122ct9
Wiadomości

Paweł Trela przekracza granice. Odcinek V

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Trela przekracza granice. Odcinek V
(WP.PL)
ycipk-122ct9

W dzisiejszym odcinku gościmy Pawła Trelę w studiu WP. W rozmowie z naszym redaktorem kierowca opowiada o prawdziwym obliczu motosportu jakim jest drift.

Jazda poślizgami wielu osobom kojarzy się głównie z zabawą, ale obecnie drift to przede wszystkim profesjonalny sport, który cechuje precyzja, wytrzymałość i widowiskowość.

Początki driftu w Polsce to wg Pawła radosny okres prowizorki, gdy każdy kto miał kolegę wulkanizatora i odrobinę smykałki mógł skonstruować samochód do tej dyscypliny sportu. Obecnie nastąpiła pełna profesjonalizacja i czołowi zawodnicy mogą pochwalić się maszynami o mocy 700 KM i więcej.

ycipk-122ct9

Jakie cechy posiadać musi samochód do driftu? Co stanowi o atrakcyjności sportu? Na te i inne pytania Paweł Trela odpowiada w naszym specjalnym materiale video.

Jeżeli i tobie nie brakuje wyobraźni podczas jazdy za kółkiem koniecznie zobacz najnowsze video łączące rzeczywistość wirtualną ze światem realnym - Castrol Strong Virtual Drift. Weź również udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest pełen driftu przejazd z Pawłem Trelą. Konkurs znajdziecie pod adresem:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-122ct9

ycipk-122ct9
ycipk-122ct9