ycipk-2qj3ek
Wiadomości

Paweł Trela przekracza granice. Odcinek II: kołem w punkt

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Trela przekracza granice. Odcinek II: kołem w punkt
(zdjęcie producenta)
ycipk-2qj3ek

W drugim odcinku z serii „Paweł Trela przekracza granice” Paweł zaprezentuje nam precyzyjną technikę jazdy, wykorzystywaną w drifcie i wyjaśni, dlaczego jest to tak ważne podczas zawodów. Harmonia pomiędzy kierowcą a samochodem to podstawa dla każdego, kto chce zacząć swoją zabawę z tą dyscypliną sportu.

Wielu z was zastanawia się, jakie umiejętności posiadać musi profesjonalny kierowca driftowy. Według jednego z najlepszych przedstawicieli tego sportu w Polsce – Pawła Treli są to harmonia, wytrzymałość i precyzja.

Na specjalnie zaadaptowanym na potrzeby programu torze Paweł daje nam próbkę swoich możliwość precyzyjnej jazdy. Jego zadanie to wykonywanie skomplikowanych ewolucji w taki sposób, aby tylnym kołem jednocześnie rozjechać balon z farbą. Jest to bezpośrednie nawiązanie do precyzji, która wykazać się trzeba podczas zawodów driftowych, gdzie punkty odejmowane są za najmniejsze błędy. Jednym słowem dla kierowcy, który chce przekraczać granice, samochód powinien być przedłużeniem jego rąk i nóg.

ycipk-2qj3ek

Paweł zaprasza również do obejrzenia najnowszej produkcji związanej z driftem, wyprodukowanej przez firmę Castrol – Castrol Strong Virtual Drift oraz do udziału w konkursie, który znajdziecie pod adresem:

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2qj3ek

ycipk-2qj3ek
ycipk-2qj3ek