Trwa ładowanie...
d1rsomh

Opel otworzył w Tychach Centrum Usług Wspólnych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opel otworzył w Tychach Centrum Usług Wspólnych
(Materiały prasowe)
d1rsomh

W Tychach otwarto Centrum Usług Wspólnych. Placówka będzie obsługiwać ponad 20 lokalnych jednostek firmy Opel/Vauxhall w Europie.

Centrum to miejsce pierwszego kontaktu dla pracowników we wszystkich sprawach kadrowo-płacowych. Do jego obowiązków należy także zarządzanie danymi, rozliczeniami delegacji oraz szkoleniami. Pracę w nim znalazło już 90 konsultantów, zaś docelowo liczba ta zwiększy się do 120.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Nowootwarte CUW General Motors stanowi część GM Manufacturing Poland i znajduje się na terenie zakładu w Tychach. Oddział zatrudnia obecnie 3900 osób w trzech oddziałach – zakładzie produkującym samochody w Gliwicach, fabryce silników w Tychach oraz właśnie w Centrum Usług Wspólnych. W drugiej połowie 2015 r. gliwicki zakład rozpocznie produkcję kolejnej generacji Astry, zaś w Tychach wytwarzana będzie nowa rodzina silników.

d1rsomh

Centrum Usług Wspólnych otwarto w obecności dyrektora Departamentu Innowacji i Przemysłu w Ministerstwie Gospodarki, Jerzego Majchrzaka, oraz wiceprezesa Grupy Opel ds. personalnych i dyrektora ds. stosunków pracy, Ulricha Schumachera.

Źródło: Opel

ll/moto.wp.pl

Sprawdź cenę wybranego modelu Opla!

d1rsomh

Podziel się opinią

Share

d1rsomh

d1rsomh