Trwa ładowanie...
d2v434j

Nowości Kawasaki na sezon motocyklowy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowości Kawasaki na sezon motocyklowy
(zdjęcie producenta)
d2v434j

Nieuchronnie zbliża się wyczekiwany przez wielu sezon motocyklowy. Kawasaki wprowadziło z tej okazji kilka nowości dla swoich klientów i miłośników marki.

Pierwszą z nich jest możliwość przedsezonowej kontroli, przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych w serwisach Monster Bike w atrakcyjnych cenach. Na życzenie można skorzystać z przyjechania diagnostów po motocykl samochodem przystosowanym do jego przewozu. Druga to uruchomienie specjalnego adresu kontaktowego, na który można przesyłać dane dotyczących skradzionych pojazdów marki. Jeśli któryś z nich pojawi się w autoryzowanej sieci Kawasaki na terenie całej Europy to kradzież taka zostanie ujawniona.

Po serii obniżek cen zbiorników paliwa, owiewek, części eksploatacyjnych i innych w 2012 r. objęto nimi teraz markowe chłodnice, które można zakupić nawet o 1 600 zł taniej, w zależności od modelu. Otwarty został również nowy salon Kawasaki w Olsztynie przy ul. Augustowskiej 17, zaś w dniach 12-14 kwietnia odbędą się dni otwarte w Moto Hangar, których plan obejmuje prezentacje nowych motocykli, jazdy testowe, przegląd kasków, rabaty oraz konkursy.

Źródło: Kawasaki

ll/moto.wp.pl

Motocykle w supercenach. Sprawdź oferty!

d2v434j

Podziel się opinią

Share

d2v434j

d2v434j