Trwa ładowanie...
ycipk-3b14ip

Nowości Kawasaki na sezon motocyklowy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowości Kawasaki na sezon motocyklowy
(zdjęcie producenta)
ycipk-3b14ip

Nieuchronnie zbliża się wyczekiwany przez wielu sezon motocyklowy. Kawasaki wprowadziło z tej okazji kilka nowości dla swoich klientów i miłośników marki.

Pierwszą z nich jest możliwość przedsezonowej kontroli, przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych w serwisach Monster Bike w atrakcyjnych cenach. Na życzenie można skorzystać z przyjechania diagnostów po motocykl samochodem przystosowanym do jego przewozu. Druga to uruchomienie specjalnego adresu kontaktowego, na który można przesyłać dane dotyczących skradzionych pojazdów marki. Jeśli któryś z nich pojawi się w autoryzowanej sieci Kawasaki na terenie całej Europy to kradzież taka zostanie ujawniona.

Po serii obniżek cen zbiorników paliwa, owiewek, części eksploatacyjnych i innych w 2012 r. objęto nimi teraz markowe chłodnice, które można zakupić nawet o 1 600 zł taniej, w zależności od modelu. Otwarty został również nowy salon Kawasaki w Olsztynie przy ul. Augustowskiej 17, zaś w dniach 12-14 kwietnia odbędą się dni otwarte w Moto Hangar, których plan obejmuje prezentacje nowych motocykli, jazdy testowe, przegląd kasków, rabaty oraz konkursy.

ycipk-3b14ip

Źródło: Kawasaki

ll/moto.wp.pl

Motocykle w supercenach. Sprawdź oferty!

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3b14ip

ycipk-3b14ip
ycipk-3b14ip