Trwa ładowanie...
d3sbeyr
Artykuł sponsorowany

Nowe Volkswageny w zasięgu ręki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe Volkswageny w zasięgu ręki
(mat. prasowy)
d3sbeyr

Zakup samochodu to proces złożony. Trudnością jest już sam wybór auta, potem trzeba jeszcze zrealizować formalności i... dokonać zapłaty. Tych wszystkich problemów nie mają Ci, którzy po nowe auto wybiorą się do salonu Volkswagena. Wybór samochodu będzie czystą przyjemnością, a finansowanie okaże się niezwykle łatwe. Kupujących ucieszy także fakt, że w ramach promocji otrzymają bezpłatnie darmowe przeglądy serwisowe przez 4 lata. To nie wszystko, bowiem do 4 lat, również bezpłatnie, przedłużona zostanie opieka serwisowa samochodu po upływie gwarancji. Do tego dodatkowe korzyści oferują dealerzy.

Finansowanie łatwe jak nigdy przedtem
Wszystkim tym, którzy chcieliby nabyć samochód marki Volkswagen, z pomocą przychodzi rewolucyjny Program Finansowy EasyDrive, który daje możliwość ustanowienia miesięcznej kwoty spłaty na bardzo przystępnym poziomie. Nowym autem można cieszyć się, inwestując miesięcznie jedynie 336 złotych. Tylko tyle kosztuje przyjemność korzystania z nowego Volkswagena up!-a. Za 624 zł miesięcznie można wyjechać z salonu nowym Volkswagenem Golfem. W porównaniu do klasycznego kredytu lub leasingu miesięczne raty w programie EasyDrive są znacznie niższe, gdyż przez 3 lub 4 lata kupujący spłaca jedynie utratę wartości auta. Po tym okresie może zmienić auto na nowe lub spłacić je do końca – w ratach lub jednorazowo. Decyzję podejmuje się na koniec okresu umowy, a nie przy jej zawarciu. Bardzo istotny jest przy tym fakt, że za pomocą kredytu lub leasingu EasyDrive można sfinansować zakup niemal wszystkich modeli oferowanych przez Volkswagena, a kupujący nie musi dysponować wkładem własnym.

Masa korzyści
W ramach aktualnej kampanii promocyjnej, wybrane modele Volkswagena są oferowane z przedłużoną o dodatkowe 24 miesiące opieką serwisową Volkswagen Safe+ (up! oraz Polo z maksymalnym całkowitym przebiegiem do 40 tys. km; Golf - Hatchback, Variant i Sportsvan – z maksymalnym całkowitym przebiegiem do 80 tys. km). Opieka ta wydłuża okres ochrony samochodu po upływie dwuletniej Gwarancji Volkswagena o kolejne 2 lata i obejmuje pełen zakres świadczeń (bez wyjątków) oraz naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części u wszystkich Partnerów Serwisowych Volkswagena w całej Europie.

Wszystkie samochody dostępne w ramach oferty promocyjnej będą bezpłatnie objęte także dodatkowym Pakietem Przeglądów nawet przez 48 miesięcy (w wypadku up!-a i Polo do 40 tys. km przebiegu; w wypadku Golfa - Hatchbacka, Varianta i Sportsvana – do 80 tys. km przebiegu).

d3sbeyr

Pakiet ten obejmuje obowiązkowe przeglądy serwisowe zgodne z instrukcją obsługi wraz z materiałami eksploatacyjnymi, takimi jak olej silnikowy i filtr oleju wraz z podkładką korka oleju, świece zapłonowe, płyn hamulcowy, filtry – paliwa, powietrza i przeciw pyłkowy. Można go zrealizować w Autoryzowanych Serwisach Volkswagena na terenie całego kraju.

(fot. mat. prasowy)

Kalkulacja bez wychodzenia z domu
Popularne powiedzenie mówi, że czas to pieniądz. Dlatego Volkswagen dba o swoich klientów i zapewnia im rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić czas. Zainteresowany zakupem auta klient, który chce poznać dokładne koszty, nie musi wybierać się do salonu. Szczegółowe kalkulacje można sprawdzić, konfigurując swój samochód na stronie www.volkswagen.pl. Od razu widać też, jak dodanie poszczególnych opcji wyposażenia wpływa na cenę auta. Dopłata w wypadku Golfa do, na przykład, dwusprzęgłowej skrzyni biegów DSG wynosi 82 zł miesięcznie. Za niewiele ponad 14 zł miesięcznie można wyposażyć samochód w system „Blind spot”, który informuje o pojazdach znajdujących się w martwym polu widzenia bocznych lusterek.

Oprócz konfiguratora, na stronie internetowej dostępny jest także kalkulator finansowy EasyDrive, który pozwala szybko obliczyć miesięczną ratę za samochód wyposażony zgodnie z oczekiwaniami. Wysokość pierwszej wpłaty ustala kupujący, wynosi ona od 0 do 30 proc. wartości samochodu. Dodatkowo EasyDrive obejmuje zakup korzystnego finansowo ubezpieczenia.

Volkswageny przystępne jak nigdy dotąd
Oprócz oczywistych zalet wynikających z dodatkowych usług, oferowanych bezpłatnie w ramach kampanii promocyjnej, na klientów czekają również inne, dodatkowe korzyści u dealerów. Ponieważ wszystkie wymienione „bonusy” łączą się w jedną promocyjną ofertę, śmiało można powiedzieć, że od 2 września nowe Volkswageny są przystępne jak nigdy dotąd.

  • Przykłady dotyczą nabycia samochodów na kredyt w Programie EasyDrive, przy wpłacie 20 proc. wartości pojazdu, okresie finansowania 4 lata i limicie przebiegu 20.000 kilometrów na rok.
d3sbeyr

Podziel się opinią

Share

d3sbeyr

d3sbeyr