Trwa ładowanie...
d1sb2fb

Nowa opona Dunlop, którą współtworzyli motocykliści

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa opona Dunlop, którą współtworzyli motocykliści
(zdjęcie producenta)
d1sb2fb

Dunlop wprowadza na rynek nową oponę motocyklową D803 GP. Ogumienie powstało po konsultacjach z profesjonalnymi motocyklistami i producentami jednośladów.

Produkt jest nowszym modelem opony D803, która była oferowana przez ostatnią dekadę i sprawdzała się nawet w trudnych warunkach jazdy, w tym na mokrych i błotnistych nawierzchniach. Można było też na niej jeździć przy bardzo niskim ciśnieniu i oferowała dobrą ochronę obręczy.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Dunlop zwrócił się do entuzjastów jazdy trialowej i producentów motocykli z prośbą o pomoc przy stworzeniu D803 GP. Model ten charakteryzuje się unowocześnioną konstrukcją bieżnika i nową mieszanką o wysokiej zawartości krzemionki, co zwiększa przewidywalność i kontrolę prowadzenia oraz przyczepność w zakrętach.

d1sb2fb

Ogumienie wyróżnia się ponadto lepszą przyczepnością na mokrej i błotnistej nawierzchni w szerokim zakresie temperatur, zaczynając już od bardzo niskich. - D803 GP czerpie z sukcesów D803. Przeanalizowaliśmy informacje pozyskane od tych, którzy na co dzień pracują z oponami i na nich jeżdżą. Naszym celem było stworzenie produktu, który zapewni zawodnikom trialowym dobrą kontrolę w jeszcze szerszym zakresie warunków jazdy – powiedział Andy Marfleet z Dunlop Motorcycle.

Źródło: Dunlop

ll/moto.wp.pl

Szukasz motocykla w atrakcyjnej cenie? Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d1sb2fb

Podziel się opinią

Share

d1sb2fb

d1sb2fb