Trwa ładowanie...

Nowa opona Dunlop, którą współtworzyli motocykliści

Share
Nowa opona Dunlop, którą współtworzyli motocykliści
Źródło: zdjęcie producenta
d44p2nr

Dunlop wprowadza na rynek nową oponę motocyklową D803 GP. Ogumienie powstało po konsultacjach z profesjonalnymi motocyklistami i producentami jednośladów.

Produkt jest nowszym modelem opony D803, która była oferowana przez ostatnią dekadę i sprawdzała się nawet w trudnych warunkach jazdy, w tym na mokrych i błotnistych nawierzchniach. Można było też na niej jeździć przy bardzo niskim ciśnieniu i oferowała dobrą ochronę obręczy.

* ILE WART JEST TWÓJ SAMOCHÓD? MOŻESZ SIĘ ŁATWO PRZEKONAĆ *
Dunlop zwrócił się do entuzjastów jazdy trialowej i producentów motocykli z prośbą o pomoc przy stworzeniu D803 GP. Model ten charakteryzuje się unowocześnioną konstrukcją bieżnika i nową mieszanką o wysokiej zawartości krzemionki, co zwiększa przewidywalność i kontrolę prowadzenia oraz przyczepność w zakrętach.

d44p2nr

Ogumienie wyróżnia się ponadto lepszą przyczepnością na mokrej i błotnistej nawierzchni w szerokim zakresie temperatur, zaczynając już od bardzo niskich. - D803 GP czerpie z sukcesów D803. Przeanalizowaliśmy informacje pozyskane od tych, którzy na co dzień pracują z oponami i na nich jeżdżą. Naszym celem było stworzenie produktu, który zapewni zawodnikom trialowym dobrą kontrolę w jeszcze szerszym zakresie warunków jazdy – powiedział Andy Marfleet z Dunlop Motorcycle.

Źródło: Dunlop

ll/moto.wp.pl

Szukasz motocykla w atrakcyjnej cenie? Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d44p2nr

Podziel się opinią

Share
d44p2nr
d44p2nr
Więcej tematów