Trwa ładowanie...
holderName

Nieoznakowane BMW zderzyło się z autem we Wrocławiu. Cztery osoby w szpitalu

W centrum Wrocławia doszło do zderzenia nieoznakowanego radiowozu BMW z samochodem osobowym. Cztery osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Policja bada okoliczności zdarzenia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rozbite policyjne BMW we Wrocławiu
Rozbite policyjne BMW we Wrocławiu (East News, Fot: Krzysztof Kaniewski/REPORTER)
holderName

Sytuacja miała miejsce w poniedziałek 1 października po południu. W okolicach ulicy Legnickiej w centrum Wrocławia nieoznakowany radiowóz jechał używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Było to jedno z BMW, które policja kupiła w 2017 roku. Jak informuje TVN24, na pas, którym poruszali się funkcjonariusze, zjechał mercedes. Ci, chcąc uniknąć zderzenia, uciekli na prawo, gdzie jechał volkswagen, z którym się zderzyli.

Wszyscy biorący udział w stłuczce byli trzeźwi. Cztery osoby trafiły do szpitala, ale ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja prowadzi działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Wstępnie mówi się o niezachowaniu ostrożności przez kierującego mercedesem.

Rozbite policyjne BMW we Wrocławiu East News
Rozbite policyjne BMW we Wrocławiu (East News, Fot: Krzysztof Kaniewski/REPORTER)

Dla przypomnienia, w 2017 roku policja kupiła 140 nieoznakowanych radiowozów za 27 mln zł. To BMW 330i xDrive wyposażone w 2-litrowy silnik benzynowy o mocy 252 KM i napęd na cztery koła. Do 100 km/h rozpędzają się w 5,8 s i maksymalnie pojadą 250 km/h. Wrocławskiej drogówce zostały przydzielone 4 takie auta.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów