Trwa ładowanie...
nissan

Nie potrafisz wymienić oleju w swoim samochodzie? Weź przykład z tej 3-letniej dziewczynki

Pewien ojciec postanowił poprosić swoją kilkuletnią córkę o wymianę oleju w jego Nissanie Juke'u. Ta zrobiła to równie dobrze, jak profesjonalny zakład.

Share
Nie potrafisz wymienić oleju w swoim samochodzie? Weź przykład z tej 3-letniej dziewczynki
Źródło: Youtube.com
djmep1b

Dziewczynka najpierw zgodnie z instrukcją podnosi samochód korzystając z lewarka. Potem podkłada pod samochód papier, żeby nie pobrudzić podłogi kapiącym olejem. Następnie czas na podłożenie pojemnika na zużyty olej pod miskę olejową i odkręcenie śruby. W trakcie gdy z miski ucieka olej, dziewczynka je ciasteczko. Czwarty krok to odkręcenie filtra i wymiana na nowy. Gdy stary olej zleciał dziewczynka zakręciła śrubę i uzupełniła poziom oleju w samochodzie.

Wśród komentarzy przeważają pozytywne reakcje. Nie brakuje także pytań, czy dziewczynka naprawi im jakiś element samochodu. Jeden z komentujących proponuje pensję 6 ciasteczek na godzinę. Inny zwraca uwagę, że 3-letnie dziecko wie o samochodach więcej od niego.

Dziewczynka pod okiem rodzica wykonała wszystko zgodnie z zasadami BHP, nie zapomniano nawet o rękawiczkach. Instrukcja pod filmem przypomina, że zużyty olej powinien być poddany recyklingowi.

djmep1b

Podziel się opinią

Share
djmep1b
djmep1b
Więcej tematów