Trwa ładowanie...
d2foccy

Narazili swoje dzieci na niebezpieczeństwo i zwyzywali policjantów, którzy zwrócili im uwagę

Rodzice przebiegli z dziećmi przez dwujezdniową ruchliwą drogę krajową w miejscu, gdzie nie było przejścia dla pieszych. Ich zachowanie zauważyli funkcjonariusze policji, którzy postanowili zwrócić parze uwagę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
policja
policja (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d2foccy

Rodzice z dwójką małych dzieci przebiegli na drugą stronę jezdni, nie zwracając uwagi na bezpieczeństwo swoje czy innych uczestników ruchu drogowego. Policjanci, którzy to zachowanie zauważyli, pojechali w kierunku pary, żeby zwrócić jej uwagę. Jak pisze policja – od samego początku interwencji mężczyzna i kobieta nie wykonywali poleceń funkcjonariuszy i byli wobec nich agresywni. Co więcej, straszyli ich, żądając odstąpienia od czynności.

Policjanci zatrzymali parę w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz zmuszaniem ich przy pomocy gróźb i przemocy do zaniechania czynności. Dziećmi, które stały obok, zaopiekowała się przedszkolanka, która była przypadkowym świadkiem tego zdarzenia oraz wezwany na miejsce dodatkowy patrol policji. Wezwana została babcia dzieci, która później przejęła nad nimi opiekę.

d2foccy

Miejsce, w którym nieodpowiedzialni rodzice przeszli przez ulicę, to dwujezdniowa droga krajowa, przedzielona pasem zieleni. Każda z jezdni ma po dwa pasy ruchu w obu kierunkach.

Policja opublikowała nagranie z tego zdarzenia. Zostało ono zarejestrowane przez zatrzymanego mężczyznę.

d2foccy

Podziel się opinią

Share

d2foccy

d2foccy