Trwa ładowanie...
ycipk-28c54h

Największy na świecie salon Audi otwarty w Dubaju

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Największy na świecie salon Audi otwarty w Dubaju
(Materiały prasowe)
ycipk-28c54h

W Dubaju otwarto największy na świecie salon Audi. Podczas inauguracji liczącego ponad 8 700 m kw. obiektu wystąpiła amerykańska piosenkarka Jennifer Lopez.

Goście będą mogli podziwiać z bliska gamę 57 wystawionych samochodów. Nowoczesny budynek z częścią wystawową i biurową mieści się na trzech poziomach, zaś do transportu pojazdów między piętrami służą dwie windy. Szczególnie ekskluzywny charakter ma pierwsze piętro, które przeznaczono do prezentacji możliwości indywidualizacji aut.

Na klientów czeka również gama próbek lakierów oraz indywidualny doradca. W tym regionie świata indywidualizacja cieszy się szczególną popularnością. Dubajski salon wyposażono też w innowacyjną technologię prezentacji produktów, zapożyczoną z otwartego niedawno w Londynie centrum "Audi City". Dzięki niej w skali 1:1 można zaprezentować całą paletę modeli marki wraz z wszystkimi opcjami wyposażeniowymi, funkcjonalnymi oraz technicznymi.

ycipk-28c54h

Co ciekawe, w obiekcie znalazło się również pomieszczenie do...modlitwy, przeznaczone zarówno dla klientów, jak i pracowników.

Źródło: Audi

ll/moto.wp.pl

Myślisz o zmianie auta? Sprawdź oferty samochodów używanych!

ycipk-28c54h
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-28c54h

ycipk-28c54h
ycipk-28c54h