Trwa ładowanie...

Najlepsze i najdroższe traktory świata

Najlepsze i najdroższe traktory świataŹródło: x-news
d1iquan
d1iquan

Supernowoczesne, superfunkcjonalne, potężne i pożyteczne, a nierzadko również bardzo drogie - ciągniki i maszyny rolnicze prezentowane na XX Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach to prawdziwa technologiczna elita. Zwiedzający mogli zobaczyć między innymi najlepsze i najdroższe traktory na świecie.

600 wystawców z 15 krajów świata prezentowało swoje oferty na jubileuszowych, XX Targach Techniki Rolniczej Agrotech odbywających się w Kielcach. Corocznie wystawę odwiedza ponad 50 tys. zwiedzających. To jedna z najpopularniejszych tego typu imprez w Polsce. W halach Targów Kielce (TK) zwiedzający mają okazję zobaczyć m.in. setki nowości z branży maszyn i pojazdów rolniczych, w tym, jak informuje biuro prasowe TK, m.in. zwycięzców międzynarodowego, prestiżowego konkursu "Tractor of the Year 2014".

Wśród wystawców znaleźli się producenci sprzętu rolniczego z Anglii, Austrii, Czech, Danii, Francji, Holandii, Irlandii, Korei Południowej, Litwy, Niemiec, Słowacji, Słowenii, Turcji, Włoch i Polski.

Po raz pierwszy wystawcom i zwiedzającym udostępnione zostały nowe hale wystawiennicze, których łączna powierzchnia przekracza 13 tys. m kw. Udział w targach wziął minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba. Podczas imprezy nastąpiło m.in. przyznanie prestiżowej statuetki Maszyna Rolnicza Roku oraz odbędzie się Krajowy Finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.

d1iquan
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iquan
Więcej tematów