Trwa ładowanie...

Na jego maskę spadł relikt PRL-u. Policja szuka sprawcy

W centrum Wrocławia mało brakowało do tragedii. Takiego wypadku kierowca się nie spodziewał.

Na jego maskę spadł relikt PRL-u. Policja szuka sprawcyŹródło: www.gazetawroclawska.pl
d2hxsc7
d2hxsc7

Do niecodziennej sytuacji doszło w centrum Wrocławia. Ktoś z mieszkania wyrzucił… telewizor z kineskopem. Gdyby przechodził tamtędy pieszy, mogłoby się to skończyć tragicznie. Na szczęście nie przechodził. Przejeżdżała natomiast czerwona toyota yaris. Wypadający z okna telewizor uszkodził przednią szybę i maskę auta i unieruchomił je na środku ulicy.

Kierowcy szybko udało się znaleźć świadków zdarzenia, a byli nimi policjanci przebywający w okolicy. Dolnośląscy funkcjonariusze zaczęli przesłuchiwać innych świadków zdarzenia. Trwa ustalanie, z jakiego okna wypadł telewizor, a policja zawęża swoje poszukiwania do jednej klatki schodowej.

East News
Źródło: East News

Trudno uwierzyć, że ktoś wpadł na tak lekkomyślny pomysł. Ten typ telewizorów, pamiętających jeszcze lata 60. i 70. XX wieku, może ważyć nawet kilkanaście kilogramów. Przy upadku tego urządzenia choćby z drugiego piętra, człowiek albo zwierzę nie ma szans na przeżycie. Sprawca odpowie za zniszczenie mienia, szacowanie strat jest w toku. Niewykluczone, że osobie odpowiedzianej za to zdarzenie może grozić nawet zarzut narażenie kierowcy na utratę życia lub zdrowia.

d2hxsc7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hxsc7
Więcej tematów