Trwa ładowanie...
d1pllck

MŚ we Freestyle Motocrossie znów w Ergo Arenie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
MŚ we Freestyle Motocrossie znów w Ergo Arenie
(Materiały prasowe)
d1pllck

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie powracają do Ergo Areny. 22 marca 2014 r. zawodnicy zmierzą się w walce o punkty polskiego Grand Prix.

Przyszłoroczne NIGHT of the JUMPs będzie wyjątkowe, ponieważ po przerwie odbędzie się ponownie pod egidą Diverse, marki, która jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi 7 lat temu w Katowickim Spodku.

Organizatorzy zapowiadają fanom wysokich lotów i ekstremalnych tricków jeszcze więcej wrażeń - nie dość, że wirtuozi Freestyle Motocrossu ponownie odwiedzą Polskę, w zawodach nie zabraknie Polaków, to dodatkowo czeka na nich mocna niespodzianka, której szczegóły poznamy na konferencji prasowej w styczniu 2014 r.

d1pllck

Pierwsza polska edycja imprezy w Katowicach stanowiła dwie ostatnie rundy MŚ, które pozwoliły ustalić końcową klasyfikację. Rok później NIGHT of the JUMPS ponownie odwiedzili stolicę Górnego Śląska. Wydarzenie powróciło do Polski dopiero w 2011 r., zaś miejscem zmagań była Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu. Ostatnia edycja odbyła się w marcu 2013 r., również w Ergo Arenie. Poza konkursem głównym oraz konkursami tradycyjnie rozgrywanymi przy okazji Mistrzostw Świata widzowie obejrzeli Iwonę Guzowską w niecodziennej roli - tym razem wspólnie z Petrem Pilatem podjęła się "wykręcenia" Tandem Backflipa.

Niebawem rozpocznie się sprzedaż biletów na Diverse NIGHT of the JUMPs.

Źródło: Sportainment

ll/moto.wp.pl

d1pllck

Podziel się opinią

Share

d1pllck

d1pllck