Trwa ładowanie...
d202ok4
Mitsubishi Outlander 2016: ładniejszy, cichszy i lepszy

Mitsubishi Outlander 2016: ładniejszy, cichszy i lepszy

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d202ok4

Niektóre faceliftingi charakteryzują się tym, że w ogóle ich nie widać. W przypadku nowego Mitsubishi Outlandera (rok modelowy 2016) takiego problemu nie ma. Samochód zmienił się i to bardzo. Według nas na lepsze.

Popularny SUV z Japonii wygląda inaczej z każdej strony. Wystarczy zerknąć na grill, by zorientować się, że auto tak przeprojektowano, by nikt nie pomylił go z poprzednikiem. Zmiany stylizacyjne widoczne są również z boku i z tyłu. Dzięki nim miejska terenówka stała się nowocześniejsza, a dzięki temu bardziej konkurencyjna wobec tych pojazdów, które debiutują na rynku.

d202ok4

Jednak więcej zmian zaszło wewnątrz. Samochód otrzymał nowe fotele i kierownicę, zastosowano nowe materiały wykończeniowe. To sprawiło, że Outlander jest przyjemniejszy, bardziej elegancki i przede wszystkim cichszy.

Inżynierowie skupili się także na usprawnieniu jednostek napędowych, dodaniu nowych systemów wspomagających komfort i bezpieczeństwo oraz uzupełnieniu oferty o nowe skrzynie biegów.

Zmian jest zresztą dużo więcej, a o kluczowych mówimy w materiale z prezentacji auta, która odbyła się jeszcze przed frankfurckimi targami, na których nowy Outlander zostanie pokazany oficjalnie.

Ekonomiczne auta w supercenach. Sprawdź najnowsze ogłoszenia!

d202ok4

Podziel się opinią

Share

d202ok4

d202ok4