Trwa ładowanie...

Mitsubishi Outlander 2016: ładniejszy, cichszy i lepszy

d30re97
d30re97

Niektóre faceliftingi charakteryzują się tym, że w ogóle ich nie widać. W przypadku nowego Mitsubishi Outlandera (rok modelowy 2016) takiego problemu nie ma. Samochód zmienił się i to bardzo. Według nas na lepsze.

Popularny SUV z Japonii wygląda inaczej z każdej strony. Wystarczy zerknąć na grill, by zorientować się, że auto tak przeprojektowano, by nikt nie pomylił go z poprzednikiem. Zmiany stylizacyjne widoczne są również z boku i z tyłu. Dzięki nim miejska terenówka stała się nowocześniejsza, a dzięki temu bardziej konkurencyjna wobec tych pojazdów, które debiutują na rynku.

Jednak więcej zmian zaszło wewnątrz. Samochód otrzymał nowe fotele i kierownicę, zastosowano nowe materiały wykończeniowe. To sprawiło, że Outlander jest przyjemniejszy, bardziej elegancki i przede wszystkim cichszy.

Inżynierowie skupili się także na usprawnieniu jednostek napędowych, dodaniu nowych systemów wspomagających komfort i bezpieczeństwo oraz uzupełnieniu oferty o nowe skrzynie biegów.

Zmian jest zresztą dużo więcej, a o kluczowych mówimy w materiale z prezentacji auta, która odbyła się jeszcze przed frankfurckimi targami, na których nowy Outlander zostanie pokazany oficjalnie.

d30re97
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30re97
Więcej tematów