Trwa ładowanie...
ycipk-310g2n
ycipk-310g2n

Martin Kaczmarski czwarty na finiszu Baja Russia 2014

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-310g2n

Po czterech odcinkach specjalnych, blisko 400 kilometrach przejechanych w skutych lodem i zasypanych śniegiem bezdrożach regionu petersburskiego, załoga Lotto Team Kaczmarski/Palmeiro dojechała na metę na czwartej pozycji, zdobywając pierwsze punkty w klasyfikacji Pucharu Świata Cross Country!

Pierwsza pozycja za podium pierwszej rundy Pucharu Świata to miejsce bardzo wysokie, tym bardziej, że Martin Kaczmarski dopiero debiutował na nawierzchni śnieżno-lodowej, a w rywalizacji pokonał wielu lokalnych kierowców z Rosji i Finlandii, specjalistów od jazdy na oponach z kolcami.

(fot. materiały prasowe)
Podziel się
ycipk-310g2n

- Czuję wielką satysfakcję, bowiem rajd nie był łatwy, a za sobą zostawiłem wielu znakomitych zawodników - powiedział na mecie Martin Kaczmarski. - Zastanawiam się, z jakim wynikiem zakończyłbym ten rajd gdyby był on dłuższy, bowiem dość szybko poczułem feeling na zimowych trasach i z każdym odcinkiem byłem coraz szybszy.

Rajd Baja Russia był pierwszą z dziesięciu Rund Pucharu Świata Cross Country w roku 2014. Pierwsze miejsce w tym jedynym z tej puli rajdzie zimowym zajął Alrajhi Jazeed, drugie Wladymir Vasilyew, trzecie natomiast Reinaldo Varela. Na piątym miejscu w rajdzie zameldowała się inna polska załoga - Jacek Dąbrowski/Marek Czachor.

Następne rundy Pucharu Świata Cross Country:
16 marca - Baja Italia
10 kwietnia - Abu Dhabi Desert Challenge
25 kwietnia - Sealine Cross Country Rally
25 maja - Pharaons Rally
20 lipca - Baja Espana Aragon
17 sierpnia - Hungarian Baja
31 sierpnia - Baja Poland
27 września - Rallye OiLibya du Maroc
01 listopada - 27th Baja Portalegre 500

Źródło: Lotto Rally Team

ycipk-310g2n

ll/moto.wp.pl

Sprzęt CB w atrakcyjnych cenach. Kliknij i sprawdź oferty!

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-310g2n

ycipk-310g2n
ycipk-310g2n