Trwa ładowanie...
d3sbeyr
audi

Mamed Khalidov ma lepsze auto niż Lewandowski. Szare Audi RS7 ma 650 KM

Mamed Khalidov to zawodnik MMA, który niejednokrotnie udowodnił, że nie boi się żadnych rywali. Wygląda na to, że sportowiec lubi też być pierwszy na każdych światłach. Pewna firma pochwaliła się na Facebooku, że modyfikowała Audi Khalidova.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mamed Khalidov ma lepsze auto niż Lewandowski. Szare Audi RS7 ma 650 KM
(Facebook.com)
d3sbeyr

Szanujemy dokonania sportowe Mameda Khalidova, ale spychamy je na dalszy plan, bo bardziej interesuje nas to, co zawodnik ma w garażu. Na Facebooku firmy PP-Performace pojawiły się zdjęcia szarego Audi RS7, należącego do Khalidova.

Seryjnie auto ma 560 KM generowane przez doładowaną czterolitrową V8. W przypadku tego konkretnego auta pomiary na paliwie 95 wykazały 620 KM i aż 840 Nm maksymalnego momentu obrotowego, a na paliwie 98 aż 650 KM i 900 Nm.

Facebook.com

Samochód ma osiągi zbliżone do najszybszych Ferrari, ale nadal może zabrać w podróż cztery osoby. Oprócz tego, za tylną kanapą jest spory bagażnik, a to w tak szybkim samochodzie nie jest oczywista rzecz.

d3sbeyr

Auto Mameda ma więcej KM niż samochód Roberta Lewandowskiego. Przypominamy, że ostatnio piłkarz pochwalił się Audi RS6 Plus z 4.0 V8 biturbo o mocy 605 KM. To niewiele mniej od Khalidova, ale jednak.

Naszym zdaniem RS7 to świetny wybór. Auto świetni brzmi, doskonale przyspiesza i wygląda bardzo dobrze, pomimo tego, że zadebiutowało w 2013 roku.

Facebook.com
d3sbeyr

Podziel się opinią

Share

d3sbeyr

d3sbeyr