ycipk-jbc15e

Mały Norweg za kierownicą twierdził, że jest karłem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mały Norweg za kierownicą twierdził, że jest karłem
(PAP/Adam Ciereszko)
ycipk-jbc15e

10-letni norweski chłopiec znalazł oryginalną wymówkę, gdy samochodem rodziców wjechał w środę do zaśnieżonego rowu - twierdził, że jest karłem, nie dzieckiem, i że zapomniał prawa jazdy.

Chłopiec mieszka w pobliżu miasta Dokka, ok. 110 km na północ od Oslo. Wcześnie rano, przed godziną 6 czasu miejscowego, zapakował do rodzinnego auta 18-miesięczną siostrę i ruszył w odwiedziny do dziadków, mieszkających w odległym o ok. 60 km Valdres. Udało mu się przejechać ponad 10 kilometrów, zanim stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do rowu. Znalazł go kierowca pługa śnieżnego i od razu zawiadomił policję.

- Rodzice obudzili się i stwierdzili, że dzieci nie ma i że ktoś odjechał ich samochodem. Możecie sobie wyobrazić, że byli bardzo zdenerwowani - powiedział Barrd Christiansen, rzecznik policji regionu Vest Oppland. - Chłopiec powiedział kierowcy pługa, że jest karłem i że zostawił w domu prawo jazdy - dodał.

ycipk-jbc15e

Ponieważ żadne z dzieci nie doznało obrażeń, a samochód nie został uszkodzony, policja uznała sprawę za zamkniętą. - Rozmawialiśmy z rodzicami i jestem pewien, że będą w przyszłości bardzo uważać na to, co robią ich dzieci i pilnować kluczyków do samochodu - oświadczył Christiansen.

Twój samochód wymaga naprawy? Kliknij i umów swoją wizytę w najbliższym warsztacie samochodowym!

Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-jbc15e

ycipk-jbc15e
ycipk-jbc15e