Trwa ładowanie...
d289fc0

Lexus LF-SA: tak będą wyglądały miejskie auta przyszłości?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podczas Salonu Samochodowego w Vancouver Lexus ponownie pokazał swój prototyp - LF-SA. To niecodzienne auto ma pokazać, jak mogą wyglądać miejskie samochody przyszłości
Podczas Salonu Samochodowego w Vancouver Lexus ponownie pokazał swój prototyp - LF-SA. To niecodzienne auto ma pokazać, jak mogą wyglądać miejskie samochody przyszłości (zdjęcie producenta)
d289fc0

Podczas Salonu Samochodowego w Vancouver Lexus ponownie zaprezentował swój prototyp - LF-SA. To niecodzienne auto ma pokazać, jak mogą wyglądać miejskie samochody przyszłości.

LF-SA Concept (Lexus Future Small Adventurer) pierwszy raz ujrzał światło dzienne podczas Salonu w Genewie w 2015 r. Czteroosobowy crossover należy do segmentu A i ma wymiary innego auta macierzystego koncernu - Toyoty Aygo.

Wnętrze stworzono głównie z myślą o kierowcy, gdyż, jak twierdzą projektanci marki, samochodami tej wielkości przeważnie podróżuje jedna osoba. Fotel kierowcy nie przesuwa się, można za to regulować położenie kierownicy i pedałów. Za optyczne poszerzenie kabiny odpowiadają kolorystyka i oświetlenie.

d289fc0

Na desce rozdzielczej zamontowano cyfrowy wyświetlacz holograficzny (czyli dający efekt 3D bez konieczności zakładania specjalnych okularów czy hełmów) oraz szerokokątny projektor head-up. Obecnie Lexus sonduje opinie na temat LF-SA. Niewykluczone, że koncept doczeka się produkcji seryjnej.

Źródło: Lexus

Znajdź samochód swoich marzeń w najniższej cenie!

ll

d289fc0

Podziel się opinią

Share

d289fc0

d289fc0