ycipk-4cals9

Łaskawiec nadal liderem w Rajdzie Faraonów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łaskawiec nadal liderem w Rajdzie Faraonów
(Materiały prasowe)
ycipk-4cals9

Pomimo licznych problemów technicznych Łukasz Łaskawiec utrzymał prowadzenie w Rajdzie Faraonów. Przewaga nad drugim Rafałem Sonikiem wyniosła w czwartek...1 sekundę.

Podczas czwartkowego etapu zawodnicy pokonali dystans o długości 530 km z czego 215 km stanowiły oesy a 248 km - dojazdówki. Zarówno start, jak i meta miała miejsce w Abu Mingar. Z dnia na dzień zmagania przebiegają w coraz bardziej ekstremalnych warunkach, ze względu na dłuższe etapy kierowcy rywalizują w coraz większym upale.

Walka o zwycięstwo pomiędzy Łaskawcem a Sonikiem przebiega niezwykle emocjonująco. Jadą oni bardzo równym i podobnym tempem. Po czterech etapach 2 003 przejechanych kilometrach liderem klasyfikacji quadów pozostaje Łaskawiec, wyprzedzający Sonika o ok. minutę.

ycipk-4cals9

Łaskawiec opowiada, że podczas odcinka pękła rura wydechowa i przez resztę dnia musiał jechać w oparach spalin. Dodatkowo podtopił mu się zbiornik paliwa, na szczęście jednak nie zaczął przeciekać w trakcie jazdy gdyż mogłoby się to zakończyć pożarem quada.

Dzisiaj zawodnicy wyruszają na trasę Abu Mingar - Tibniya o długości 422 km. Zmagania w Rajdzie Faraonów zakończą się sobotę, 425 kilometrowym etapem z Tibniya do Kairu.

/ll

Wszystko, czego potrzebujesz do swojego samochodu!

ycipk-4cals9
Polub WP Moto
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4cals9

ycipk-4cals9
ycipk-4cals9