Trwa ładowanie...
marketing
07-09-2006 14:03

Lancia Delta HPE

Lancia Delta HPE
d1u6y09
d1u6y09

| [

]( javascript:otworz('http://i.wp.pl/a/f/jpeg/10365/delta-lancia-hpe-01.jpeg',550,412) ) |
| --- | W Polsce samochody Lancia kojarzą się zupełnie inaczej niż w pozostałej części Europy. O ile u nas limuzyny tej marki drugą już dekadę wożą decydentów, o tyle w Europie Zachodniej częściej widzi się w nich gwiazdy kina. Różnica pomiędzy Andrzejem Lepperem i Alain Delonem jest więcej, niż subtelna – nic też dziwnego, że to w Zachodniej Europie Lancia kojarzona jest przede wszystkim z pięknem i elegancją.

| [

]( javascript:otworz('http://i.wp.pl/a/f/jpeg/10365/delta-lancia-hpe-02.jpeg',550,412) ) |
| --- | Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji Lancia zaprezentowała swój najnowszy model studyjny Delta HPE. Auto jest określane przez producenta jako sportowa, funkcjonalna limuzyna, której projekt oparto na modelu z lat 70. - Lancii Beta HPE. Zaprezentowany właśnie model studyjny ma długość 4,5 m, wysokość 1,5 m i szerokość 1,8 m. Auto skonstruowano tak, by mogło oferować jak najwięcej miejsca, co zauważalne jest wyraźnie w przypadku pasażerów tylnej kanapy. Komfort wnętrza wynika nie tylko z wysoko poprowadzonej linii dachu, ale i znacznego rozstawu osi (2,7 m), co przekładać się musi nie tylko na ilość miejsca, ale i właściwości jezdne. Nacisk położono wyraźnie na komfort podróżowania, bo pojemność bagażnika wynosi 400 l – niewiele, jak na auto o takiej sylwetce.


Producent wyjaśnia, że dla studyjnego modelu Delta HPE przewidziano całą gamę silników benzynowych oraz wysokoprężnych, które współpracować mogą z sześciobiegowymi skrzyniami manualnymi albo automatycznymi. Nie wiadomo właściwe, po co cała gama silników w przypadku prototypu. Można jedynie mieć nadzieję, że zapowiada to dalszy, być może produkcyjny żywot projektu Lancia Delta HPE.

d1u6y09
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u6y09
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj